Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Múlt hónapba gyógyszert szedtem, nem hatott még akkor mint utólag kiderült de már lefeküdtünk párommal. Mikor elfogyott megjött. Ez volt február 1-jén. Tartott 4 napig aztán 4-5 napig véres szerű folyásom volt.Azóta tervezzük a picit a párommal nem is védekezünk. Rengeteg terhességre utaló jel van amit nem bebeszélek mert párom is megjegyzi. Teszteltem: negatív. Lehet, hogy kicsi még a terhesség? Vagy mitől negatív? Annyira azt érzem, hogy terhes vagyok, testem is arra utal.

2013. febr. 11. 19:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Várj 1 hetet,aztán csinálj másik tesztet,hátha... Drukkkolok!!!
2013. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
a mensi ellenére gondolod h terhes vagy?
2013. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszert is szedtél és meg is jött, a teszt is negatív, akkor az esélye erősen konvergál a 0-hoz, hogy terhes legyél. Viszont ha elmész egy orvoshoz, minden kétséget kizáróan meg tudja mondani és nem kell találgatni. Ha valóban teherbe estél, akkor már a 7. hét körül lehetsz, ott már van szívhang is. De szinte 100%, hogy nem vagy terhes.
2013. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Valamit nem értek. Ha folyamatosan szedted a fogamzásgátlót, mi az, hogy "még nem hatott"? A fogamzásgátlók szedésekor, a legelső hónap első néhány napjában kell kiegészítő védekezést alkalmazni, amíg a biztos védelem kialakul. Utána viszont nincs ilyen várakozási idő.

De amúgy egy fogigátlós, vérzéssel, és negatív teszttel végződött hónap után valóban szinte 0% a terhesség esélye. A gyógyszer elhagyása okozhat átmeneti hormonális változást, lehet, hogy azt érzed.

2013. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy az első egy hónapba kell kiegészítő védekezés, mert még nem hat csak a második hónaptól. Azóta meg rá vagyunk állva a babaprojekre.
2013. febr. 11. 22:08
 6/18 anonim ***** válasza:
tehát egy hónapra szedték gyogyszert??hogyhogy mégis babát terveztek?mikor elkezdted a gyogyszert szoba se került,aztán meggondoltátok magatokat?akkor inkább gumival védekeztem volna,egy honapra felesleges volt a gyogyszer.
2013. febr. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
mondták....ki mondta???amugy miért nem olvastad el a gyogyszer tájékoztatóját?abban világosan le van írva...
2013. febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A legtöbb fogamzásgátló az első hét után teljes védelmet nyújt, nem kell neki egy hónap. De van tájékoztatója, abban nem nézted meg? Amúgy szerintem sem vagy terhes. Teszted negatív, meg is jött, szedted a fogamzásgátlót is. Viszont az egy hónap szedés, aztán az abbahagyása megbolygathatta a hormonháztartásod, amiatt érzel furcsaságokat.
2013. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Csúnya világ lenne, ha egy hormonális fogamzásgátló mellett, még egy hónapig külön védekezést is kellene alkalmazni!:-)) Ezt a családtervezési "modellt" én sem értem egészen. Ha babát akartok, tényleg felesleges volt egy hónapra hormongyógyszert szedni, valószínűleg ez kavarta meg a szervezetedet.
2013. febr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Akkor megjött igen, de azóta tervezzük a babát és azóta gondolom, hogy terhes lehetek. Nem akkor mikor megjött.
2013. febr. 12. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!