Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH teszt kérdés, megnézné aki...

LH teszt kérdés, megnézné aki tapasztalt? (kép)

Figyelt kérdés

A legfelső mai, majd visszafelé minden du egy. Szerintetek elég erős a tegnapi tesztcsìk? Mert èn első aljalommal hasznàltam.


[link]


2013. febr. 14. 20:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Talán a második esélyes lehet, de szerintem még nem volt meg az igazi pé-d! Szorítok, hogy a baba minél hamarabb összejöjjön!!! :)
2013. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ha nem volt eddig gondolon nem is lessz mert ma a 21 napon vagyok ès full nega a mai tesztem, kb fél òrája csinàltam.
2013. febr. 15. 15:16
 13/14 anonim ***** válasza:

Úgy értem hogy körbelőtted, hogy pl. egyik nap délután megcsinálod, halvány pozi, (közben másnap reggel volt peteérésed, ekkor lenne totál pozitív), mire délután újra tesztelsz akkor már halványabb, mert már megvolt a két csík.


Én rengeteget teszteltem, volt hogy naponta kétszer is, és előfordult olyan is, hogy reggel volt nagyon erős pozitív az LH teszt, délután meg már halvány volt, pedig a nagy többség általában azt ajánlja, hogy mindig délután, estefelé tesztelj, és csak délután lesz pozitív a teszt. Hát ez butaság. Akármikor pozitív lehet. :)

Kívánom a legjobbakat!

2013. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ès a választ is.
2013. febr. 16. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!