Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy három hete nem jön meg?

Figyelt kérdés
Augusztus óta nem szedem a fogamzásgátlót három év folyamatos szedés után. A menzeszem azóta minden hónapban késett 2-3 napot, de ilyen még sose volt. Csináltam két tesztet is és mindkettő negatív lett. Reggeli vizeleteset is, és délutánit is, nem egymás után, hanem pár nap eltéréssel. Semmi panaszom nincs. Szerintetek miért késik három hete?

2013. febr. 13. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg pár nap mulva megint tesztelni!
2013. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Számtalan dolog (ciszta, hormonprobléma, terhesség, ...de nem vagyok orvos).


Mi az oka annak, hogy három hete nem jött meg, és te nem mentél orvoshoz vele?

2013. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az, hogy sosem jött meg rendszeresen csak a gyógyszer szedése alatt. És nincs semmilyen panaszom. Azért nem fizetek 10 ezer forintot, hogy megint közöljék velem, hogy hát igen, nem annyira rendszeres a menzesze, de nincs semmi baj... Már volt nem egyszer.

Lehet baba attól még, hogy pár napja nagatív lett a reggeli teszt? :) Ennek örülök! :)

2013. febr. 13. 23:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Elmenni az orvoshoz nem kerül semmibe. Bár ha nekem az egészségem múlna rajta, még azt is kifizetném. Ha pedig nem múlik rajta az egészséged, hanem tudod, hogy "hogy hát igen, nem annyira rendszeres a menzesze, de nincs semmi baj" akkor minek ez a kérdés?
2013. febr. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nem rendszeres menstruációnak hormonokai vannak. Az pedig nem orvos, aki szerint ez normális. Válts!


A pénzt meg vagy most költöd el,hogy egészségesebb legyél, vagy akkor, amikor gyereket akarsz, és nem jön, és közlik a kezelések árát, hogy legalább valami eredményt elérjenek... én az egészségre szavazok.

2013. febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most akarunk gyereket a férjemmel. Kicsit félreértettetek. A menzeszem sosem volt napra pontos, ezért is szedtem a gyógyszert, mert a doki javasolta, viszont fél éve nem szedem, mert babát szeretnénk. A kérdésem lényege az volt, hogy lehetek e terhes annak ellenére, hogy eddig két teszt negatív lett. Ennyi. És tudom, hogy nincs semmi bajom, és most már arra is kaptam választ, hogy miért nem jött meg, mert a mai pozitív lett. Amúgy meg nem kell minden kérdezőt kioktatni egyből, úgy hogy semmit sem tudtok a hátteréről. Mindegy, nem vitatkozom ezen az oldalon senkivel, mert szánalmasnak tartanám itt leállni vitázni.
2013. febr. 14. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!