Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az oka annak hogy elalszik...

Mi az oka annak hogy elalszik nyolc korul, alszik egyfolytaban kb ketto harom-ig, utana pedig fel ora orankent ebred?

Figyelt kérdés
Foga nem jon,mert nemreg bujt ki felul negy db.9 honapos
2010. máj. 11. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor lassan jön az alsó 2 is, az fáj nekik mikor elkezd feszíteni, nem amikor áttöri az ínyt. de ilyenkor sírnak is. Ha nem sír nagyon, akkor lehet éhes, szomjas, fázik, melege van.
2010. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az alsok mar ot honapos koraban kibujtak,altalaban teat adok neki,hat honapos koraig szopott ejjel is,most mar nem,fazni nem fazik,szoval rejtely...
2010. máj. 11. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:

A lányom már 21 hós és éjjel kettő körül mindig ébred, mert éhes! Akárhogy bevacsoráztatom, (ő is 8 körül alszik), szopit is kap, éjjelt nem bírja végig. Mivel hamarosan születik a tesó és nincs már annyi tejem, az is inkább csak előtejszerű, így nem elég neki, ha éjjel szopit kap, azóta átálltunk a cumisüvegre. Bevág egy üveg tejet és úgy alszik tovább, nagyjából fél 6-ig.

Lehet, hogy a te babód is éhes.

2010. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a baj, én megpróbáltam kifárasztani, ébren tartani minél később aludjon el, így az éjszakai felkelés is kitolódott.
2010. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En alig vartam hogy vege legyen az ejszakai evesnek,most szoktassam vissza?
2010. máj. 11. 13:25
 6/8 anonim válasza:
9 és fél hós kisfiamnál hasonló a helyzet. 9 után alszik el, a cumisüvegen. Van, amikor már 10-11 körül felsír, és áll a kiságyban. Ilyenkor általában könnyebb visszafektetni, kis teát kap. Éjjel 1-2 körül mindig felsír, van amikor 4-5-ször egy óra alatt. Sokszor ki kell venni, mert áll fel, sír, ha csak simogatom. Olyan is volt többször, hogy 4-5 között már kapott enni, mert sokszor felébredt. Cicin elaludt, és aludt kb fél 7-ig. Amúgy meddig alszik neked reggel? És nappal mennyit alszik?
2010. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért kel hajnal háromkor, mert éhes. Ezért ébred óránként ujra, mig meg nem eteted. Jobban járnátok, ha kapna tejet/tápit mikor először megébred, alhatna ő is meg te is tovább reggelig nyugodtan. Lehet ujabb fejlődési ugrás ekorban, készül uj mozgásformára, ezért igényelhet eggyel több etetést. Pár hét és abbahagyja, ne aggódj, nem szokja meg, csak éhes szegény, ennyi. Kialvatlan és fáradt, nyűgös lesz igy hosszú távon, a saját nappalodat nehezited.
2010. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is igy ébred éjszaka! Én a fogára fogom,mert mikor nincs fog 'problémámk' akkor kétszer kell szopni és alszik tovább,de már hetek óta ő is igy kel! Neki is 4 foga bujt most ki felül egyszerre,de sztem jön a többi is!

Egyébként hallottam azt is,h megzavarja őket ez az időjárás is!

2010. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!