Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha gyulladásom van próbálkozha...

Ha gyulladásom van próbálkozhatunk a babaprojekttel? Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Ma kaptam üzenetet a dokimtól, hogy a rákszűrésen kiderült erős gyulladásom van, megjegyzem én nem érzek semmit azonkívül, hogy van néha folyásom. Jővő héten megyek a dokihoz, de nem tudom kivárni addig, szóval szerintetek kapok valami antibiotikumot és akkor szüneteltetünk kell a babaprojektet? Valószínű ezért nem jön össze a baba már 10 hónapja? És még azt sem értem, hogy ezt sima vizsgálaton nem lehetett volna észrevenni, amikor minden hónapban lát engem?
2009. szept. 6. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem várd meg mit mond a doki vizsgálaton, és inkább tőle kérdezd meg hogy szünetet tartsatok vagy mehet tovább. De szerintem okozhatja ez a gyulladás azt hogy eddig nem jött össze.

2009. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. szept. 6. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp várd meg a dokid véleményét,hisz állhat a gyulladás következtében fellépő,hónapok óta tartó sikertelenség is!

Az is lehet kapsz majd antibiotikumot is,és akkor főleg nem tanácsos babát vállalni akkor.

Tegyenek szépen rendbe és akkor nyugodt szívvel folytathatjátok!

2009. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy amíg gyulladásom van, addig nem igazán eshetek teherbe. Lehet, hogy ezért nem jön össze. Nyugi, engem pár nap alatt kigyógyítottak belőle!
2009. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mégegyszer!
2009. szept. 7. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!