Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozhatunk már missed...

Próbálkozhatunk már missed ab. után két hónappal?

Figyelt kérdés
Szeptember 11-én műtöttek missed ab miatt és most van meg másodszorra a menzeszem. Lehet már próbálkozni most a peteérésnél? Végül is félidő lesz,meg mire megfogan és beágyazódik,nem jön meg(ha összejön) kb: három hónap lesz. Megpróbálhatjuk? Volt aki már ilyenkor teherbe esett? Nem lett ismét baj? Köszi,ha válaszoltok.
2011. nov. 7. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia,nekem 12 hetesen volt missed.ab-om februárban,májusban már terhes is lettem.Most 24 hetes vagyok és idáig minden oké.(ma voltam uh-án)
2011. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi csak két mensest vártunk meg és most már próbálkozunk!

Remélem sikerült a babóca és most minden rendben lesz!!!

2011. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja, olyan véleményt is hallottam, hogy semmit nem kell várni. Valaki minimum 3 hónapot mond. Szerintem ha nem készült még fel a méhed, nem fogsz teherbe esni.
2011. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem először három hónapot mondott a doki, majd a kontrolon, ami 6 héttel volt a műtét után zöld utat kaptunk. Sajnos ez májusban volt, és még azóta sincs baba, de ha készen áll a méhed, akkor úgyis sikerül, ha meg nem, akkor nem fogan meg. Szerintem a szervezeted tudja.Meg ha már kétszer megjött, akkor simán.
2011. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónappal a missed ab után jött össze a baba, most 21 hetes vagyok és úgy néz ki minden ok.
2011. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lessz baj
2011. nov. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!