Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után mennyivel...

Pozitív teszt után mennyivel kell orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Én két napra rá mentem is.(Akkor volt szabadidőm.)

Én azt támogatom,h minél hamarabb.

2008. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szamold ki, hogy nagyjabol mennyi idos terhes lehetsz, de ha elmarad a mensid, mar kapasbol 4 hetes vagy. Szerintem ugy nagyjabol 6 hetesen mar erdemes elmenni, mert elobb a doki sem biztos, hogy tud neked valamit is mondani. De persze ha elobb mesz, az sem gond, max visszarendel 2-3 het mulva.
2008. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszadó véleményével osztozom.Minnél előbb.

Nekem az első vizsgálatnál, ami hasi u.h. volt 4hetes terhességet állapított meg a doki és 10nappal később már a szívhangját is hallottuk.

Gratulálok

33hetes kismama

2008. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Minél hamarabb, mert már látható hogy a baba méhen belül helyezkedik-e el és ez nagyon fontos.
2008. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sokan azt mondják,hogy 7 hetesen lehet csak hallani a baba szívhangját.Szerintem várd meg ezt az időt!

2008. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!