Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel terhességi teszt...

Gabriel terhességi teszt mennyire megbizható? Nem várt után mennyivel mutassa ki általába? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem várt után 1 héttel mutatta ki. Bár nekem későn fogant a babám(ciklusvége felé).
2010. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem várt után 3 nappal mutatta ki.
2010. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ma vagyok a nemvárt után két nappal.Ma teszteltem(nem elsö vizelet),de sajna negativat.Két napja mensi szerü barna folyásom van,ami nagyon kevés,egy tisztasági betét is elég lenne egy napra(de persze higiéniai okokbol nem igy van).Görbémet csatolom,hátha abbol többet lehet megtudni.

[link]

Légyszi segitsetek,mert már elegem van a bizonytalanságbol,mert már cisztára is gondoltam.

2010. márc. 8. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is, a görbéd értelmezhetetlen. Az általános szabályok: ugyanabban az időben (még hétvégén is, legfelljebb visszaalszol) digitális hőmérővel legalább 5 percig, másikkal 10 percig kell mérni szájban, vagy hüvelyben. Ha ezt betartod, akkor lehet értelmezni a görbét, és olvasni belőle.

Viszont ha megpróbálom ezt nem figyelembe venni, akkor bár volt egy "időszerű" pé-i próbálkozásod amikorra be is húzta a rendszer is, úgy gondolom, hogy ez mégis későbbre tehető, kb. a 8-9. dpo-n vagy, tehát a nemvártig még várni kell 5-6 napot, természetesen ha a luteálisod is normális.

2010. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legjobb teszt. Nagyon sokat próbáltam már. Amikor terhes lettem mindkétszer már a nem várt előtt két nappal pozitív lett. Mikor most legutoljára késett, még két nap múlva is negatív lett, és meg is jött.
2010. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia a nem várt után 2 nappal mutatta ki.
2010. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!