Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Néhány hónapja barna pecsételő...

Néhány hónapja barna pecsételő vérzésem van mensi előtt kb egy héttel. (csak egy napig tart és csak egyszeri pici barna folt)?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam hogy ez hormonprobléma lehet, ami miatt kicsit aggódom. Még csak néhány hónapja próbálkozunk, így lehet hogy az orvos elhajtana?Befolyásolhatja ez a teherbeesést esetleg lehet belőle vetélés is? Olyanok írjanak akinek volt hasonló, lett vagy nem lett baba mellette?
2013. febr. 9. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi miatt még nem kell orvoshoz rohanni, ez nagyon minimális. Ha hó közben pár napig, vagy mensi előtt szintén 2-3 napig előfordul ilyen, akkor már mennék. Ugyanis ez utalhat sárgatest elégtelenségre, ami nehezítheti a teherbeesést, vagy korai vetélést okozhat.
2013. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

pont tegnap volt az egyik ismerősöm dokinál ezért és kapott sárgatest tablettát amit menstruáció elött 5 nappal kell elkezdeni szedni,ez elvileg beállítja szépen neki.

Ez amúgy tényleg hormonzavar ,szerintem egy orvos látogatást megér.

2013. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!