Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés lehet?

Beágyazódási vérzés lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, mert ma van a 3. napja, hogy kis maszatolást látok a betétemen, csak pár csepp, de miután megtöröltem papírral, rózsaszínes barnás folt volt a papíron. Nagyon szeretnénk kisbabát, ma van 28. ciklusnapom, hétfőn aktuális a nemvárt...Rossz ez? Vagy reménykedhetek? Kicsit feszül a hasam és a hüvelyemben olyan érzés, mintha fel lennék fázva! Mi lehet ez?
2013. febr. 8. 13:56
 1/2 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ha eddig soha nem volt ilyened akkor lehet beágyazódás is, de az is lehet hogy ebben a ciklusban valamilyen peteérési rendellenesség miatt alacsony a progeszteron szinted és egész a menstruációig tartani fog ez a barnázás. Remény még van, ne add fel, de szerintem ne is éld bele magad nagyon hogy baba van a dologban mert tényleg kétesélyes.
2013. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A beágyazódási vérzés nem tart 3 napig, az egy fél napot max, inkább ahogy előttem írták, progeszteron hiány lehet.
2013. febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!