Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hormonvizsgálat eredményéből...

A hormonvizsgálat eredményéből mire lehet következtetni?

Figyelt kérdés
Voltam 3. és 21. napos vérvételen, aminek az eredményével felkerestem a dokit. Azt mondta, hogy az eredmények rendben, nem írt fel semmit és azt mondta, hogy ebből még nem lehet tudni, hogy van-e pé-m. Akkor most mit csináljak???
2008. jún. 4. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A peteérést csak hüvelyi UH-án lehet megnézni.Kérd meg az orvosod, hogy csináljon egyet a ciklusod közepe táján és kiderül,hogy van-e peteérésed!
2008. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak,én is éppen most járok kétnaponta uh.ra a ciklusom tizedik napjától .


a ciklusaim 26 naposak

2008. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Magánrendelésre jártok? Az én dokim csak egyszer rendel egy héten. A doki ajánlotta fel, vagy ti kértétek?
2008. jún. 4. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
A normálisabb dokik maguktól ajánlják fel.Nekem úgy kellett megkérnem rá!Ami fontos még,hogy hüvelyi ultrahangot magánrendelőben nem nagyon szoktak csinálni,csak kórházban.Gondolom a dokid csak dolgozik valamilyen kórházban.Az enyém is dolgozik és van külön magánrendelője is.Szóval engem a kórházba hívott be egy megbeszélt időpontban,amikor neki is jó.
2008. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A bajom csak az, hogy volt egy dokim az előző lakóhelyemen, aki nagyon rendes volt és mindent megtett bármi bajom volt. Most meg új dokim van és azt érzem, hogy ő más ... Legszívesebben visszamennék a régihez, de kb. 50 km és pl. kétnaponta az sok lenne ... )-:
2008. jún. 4. 19:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem muszály 2 naponta menni.Ha mondjuk elmész a 12. napon,akkor Ő már látni fogja,hogy kezd-e érni a petéd?Meg tudja állapítani nagy valószínűséggel a tüsző nagyságából,hogy mikor lesz peteérés ill. tüszőrepedés.A feltételezett tüszőrepedés utáni napon is kéne lennie egy UH-nak,hogy megtudd, valóban megrepedt-e, vagyis kb a 16. és 17.nap körül.
2008. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!