Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonvizsgálat mennyibe kerül?

Hormonvizsgálat mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Itt Nógrád megyében az egyik kisebb kórházban a nőgyógyászom azt mondta itt leveszik de Pestre kell felküldeni elemzésre.Azt mondta így fizetni kell érte?

Nem tudja valaki hogy mennyit?Hányszor vesznek vért?Melyik hormonokat vizsgálják?

A férjem rendben van most voltunk spermavizsgálaton Salgótarjánban maszekrendelésen, mert itt azt sem csinálnak:(


2011. szept. 17. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a legtöbb ingyen volt,egyszer kellet fizetnem azt hiszem 8ezret. Viszont azt nem Pestre küldték,de nem hiszem hogy sokkal többet kellene fizetned ennél neked. Legalább is gondolom nem...
2011. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járunk (szintén vidéki), és nekem is 8E ft-t kellet fizetni, bp-re küldték a mintát. Ez egy vizsgálat volt, a teljes hormonprofil 2, vagy 3 vérvétel a ciklus három kül napján, nem tudom, vajon a többiért is annyit kell e fizetni. ILLETVE azt nem értem hogy egy vidékinek, ahol nincs helyben megfelelő labor miért kell egyáltalán fizetni. Nemrég feltettem egy kérdést, és arra azt válaszolták hogy a tb támogatja az ilyen vizsgálatokat. ???
2011. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért rossz hogy mi vidékiek ennyire hátrányban vagyunk:(

Tehát lehetséges , hogy a három vérvétel...3x 8 ezer ft lesz?...Hmmm:(

Akkor lehet, hogy olcsóbban kijövök ha 3-szor felutazok Budapestre egy olyan kórházba ahol ingyen elvégzik.

Hétvégén megbeszélem a dokimmal.

2011. szept. 18. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!