Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek kezdődött így...

Valakinek kezdődött így terhessége, ami meg is maradt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 10. dpo-n és a 8. dpo-n először halvány rózsaszín folyásom volt, majd átváltott barnázásba, ami azóta is tart. Inkább a délelőtti órákban szokott időnként nyomot hagyni a tisztaságin...estére szinte elmúlik. Görcsölni is szokott a hasam és tegnap a derekam is fájt. Ma teszteltem egy nagyon halvány pozit, de félek nem marad meg:( Mensiig még van 4 napom.

2013. febr. 6. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem kezdődött hasonlóan. Igaz, nekem 12. dpo-n lett a barnázás, és 14. dpo-n csináltam tesztet. (Feltűnt, hogy ez mégsem menstruáció) Aztán barnáztam még 3-4 hétig, gyógyszer mellett is. Feküdnöm kellett abban az időben, de igen, a terhesség megmaradt.

Mivel teszteltél ami ilyen korán kimutatta? Nem lehet véletlenül, hogy előbb fogant? Szerintem menj el orvoshoz, és mond el ezt neki, megvizsgál, megnyugtat, és ha szükséges ad gyógyszert, és akkor minden rendben lesz!

Drukkolok! 30hkm

2013. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne izgulj:))) nagyon szurkolunk:)!!!! 6hkm
2013. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív,szerintem menj el az orvoshoz,szerintem nem fog még látni petezsákot sem,de talán ír fel gyógyszert,ami nem árt akkor sem,ha nem vagy terhes.De szerintem az vagy,menzi előtt már én is pozit teszteltem!
2013. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Simán lehet beágyazódásos pecsételés. De ha elmész dokihoz tényleg megtámogathat valami gyógyszerrel,ami ártani nem árt. Drukkolok!!!!
2013. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok! Koszonom! Elso valaszolonak: netrol rendeltem 10es erzekenysegu teszteket!


Sajnos ma reggel elkezdett piros lenni a verzes es gorcsolok. Nemhiszem hogy sikerult. :( Kivancsisagbol csinaltam jostesztet lh teszttel 3 napja erosodik. Tok pozitiv talan meg jobban mint peteereskor. Most lenne peteeresem,vagy terhesseget mutatja? Meg probalkozni sem tudunk,mert abszolut nem vagyok olyan hangulatban. Korhazba nem megyek mert csak kirohognenek hogy ugyan mit akarok...termeszetes szelektalas stb duma.Az embert szamba se veszik amig nem verzik el majdnem. Vegulis csak ez az elso honapunk hogy probalkozunk. Talan a kovetkezo ciklus hoz valami jot:) Csak remenykedem hogy hatha eros a baba, mert anno anyukam is verezgetett velem es nem tudta hogy terhes. Elment dokihoz es konkretan gyulladast diagnosztizalt az ugyeletes doki (kozben csak en tevekenykedtem ott) antibiotikumot kapott amit addig szedett mig a sajat dokija eszre nem vette hogy ott vagyok:) nagyon elni akartam biztos! Egeszseges is vagyok szinte nathan kivul nem volt bajom 23 ev alatt!

Na nem jartatom a szamat ennyit.:) Jo babazast, babavarast csajok!

2013. febr. 7. 08:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát mindenképpen írj hogy mi lett :) Nagyon nagyon szorítunk :) 22 hkm
2013. febr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A mensi előtti barnázás hormonproblémára is utalhat! Drukkolok, hogy ne jöjjön meg, de ha mégis, kérj egy hormonvérvételt a nődokitól, a mensi 2. vagy 3. napján kell csinálni, legalább megtudod, hogy minden rendben van-e! És nem következnek csalódással teli hónapok...
2013. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál, mert nagyon begörcsöltem délelőtt. Vérvétel szerint terhesség áll/állt fent, de semmit nem látni. Mindenesetre méhenkívüli kizárva uh alapján. Doki szerint nem tapadt meg rendesen és levált valószínű azért mert ez volt a 2. foggátlómentes hónapom és nem volt elég mély a nyálkahártyám amibe befúrja magát. A történtek ellenére próbálok pozitívan hozzáállni! Várom a következő peteérést!:) Köszönöm, hogy szorítottatok értünk! Majd legközelebb sikerül!
2013. febr. 7. 12:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó,hogy ilyen pozitívan állsz a dologhoz,máshogy nem is lehet! Szedj terhesvitamint,vagy egy kis E vitamint a nyálka erősítésére és a következő már megmarad!
2013. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Első vagyok, és sajnálom! 8-(((

Egyébként a jövőre tekintettel: ha téged ez nem taszít teljesen, akkor ajánlani tudom a palástfű teát, ami erősíti a méhnyálkahártyát, és segíti a terhesség megtartását, és a ciklus 2. felétől az esetleges terhesség 12. hetéig lehet inni. Ha érdekel írj, szívesen segítek!

Kitartás!!!!

2013. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!