Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák és anyukák, ki az...

Kismamák és anyukák, ki az akinek alhasi görcsel kezdődött a terhessége? Meddig tartott, ha volt mikor kezdődött?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Kb 8hétig érezheted*a mensihez*hasonló enyhe görcsöket,beágyazodás okozza mert 8hét körül ágyazodik végleg.

Hanyadik hétben vagy?


5gyermekes anyuka.

2013. jan. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a kimaradtnál és még utána pár napig éreztem enyhe görcsöket.
2013. jan. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem mind a három terhességemnél úgy kezdődött, hogy a menszesz napján elkezdett görcsölgetni, utána minden nap be-bejelzett kb. két hétig. Első terhességnél azt is hittem, hogy csak késik, hiszen meg fog jönni érzésem volt, de azután rájöttem, hogy ez a terhesség velejárója. Amikor kezdtek szünni a görcsök, kezdődött a hányinger kb. 6-8 hét között.
2013. jan. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lexy23 válasza:
sziasztok én 6 hetes terhes vagyok kb 3 hete vannak alhasi görcseim...de a doki mondta h a 8-dik hét után már nem lesznek.
2013. jan. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a beágyazódás nem 8 hétig tart, hanem a megtermékenyüléstől számított 9. napon érkezik a megtermékenyült petesejt a méhbe és oda szilárdan kb a 13. napig rágja be magát, szó szerint, ez okozza néha az enyhe beágyazódási vérzést. magyarán a 9 dpo-s naptól számítva a 13. dpo-s napig. az én alhasi görcseim kb 10 napig tartottak utána elmúlt. gondolom arra a mindjárt megjön érzésre gondoltál mensi elmaradásakkor
2013. jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató, én 4 hetes vagyok pont ma, 4napja kezdtem görcsölni...
2013. jan. 11. 11:24
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon megijedtem h mi lehet, nekem ez az első terhességem, tehát nem is tudom, h hogyan fog reagálni a testem, szerdán teszteltem még csak pozitívat, azt hittem, h ennek ellenére meg fog jönni, h ezért van a görcs, de látom azért vagyunk még páran akik görcsöltek.
2013. jan. 11. 11:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam így volt:


1. mensi görcsök néhány napig (legalábbis azt hittem :) )

2. elmaradt menzesz, pozitív teszt, görcsök folytatódtak és lényegében állandóvá váltak.

3. 8. hét közepe táján egyik éjjel ki kellett mennem wc-re, szegény párom meg a puffanásra ébredt, mert összeestem a wc előtt úgy begörcsölt az alhasam.

4. 9. héten egyik pillanatról a másikra megszűntek a görcsök, amikhez annyira hozzászoktam, hogy elkezdtem azon aggódni, hogy ha nincs semmi tünetem, akkor elment a baba.


Aztán jöttek a reggeli rosszullétek, és minden rendben. :)

2013. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!