Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 nappal menszi előtt miért...

4 nappal menszi előtt miért nem érzek semmit? Nem sikerült?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 23 dik napon. 28 naposak a ciklusaim. Már éreznem kéne valamit ha terhes lennék? Folyás mellfeszülés. Talán picit többet járok pisilni, de lehet ez csak az idő miatt.Talán többet is iszom. Van aki itt tart?
2008. jún. 4. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ÁLtalában a jelek menstruáció után jelentkeznek, szóval lehetsz babás! Szurkolok!
2008. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még korai lenne, hogy bármit érezz, majd ha nem jön meg akkor tesztelj! Még kb 9 nap telhetett csak el a megtermékenyítés óta. Még ne keress neki ovit :-)
2008. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Korai lenne érezni a terhességre iutaló jeleket. Még várjj!

Drukkolok!

2008. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És mensesre utaló jeleket érzel, vagy előtte szoktál érezni? Én mensi előtt 4-5 nappal már totál érzem, hogy meg fog jönni.
2008. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tompán van kis hasfájásom, de nekem csak a megjövés napján szokott fájni de akkor nagyon. Előtte pár nappal a pattijaim jönnek. Most még az sincs. Csak azáért kérdeztem, mert itt mindenki írja a tüneteit...
2008. jún. 4. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a tunetiras nekem mindig is gyanus volt, szerintem sajnos annyira szeretnenek baba,t h "erzik" a tuneteket. Pedig ilyenkor meg nincs annyi HCG a szervezetben, ami okozhatna ezeket.

Mensi elmaradasa utan egy-ket hettel mar sanszosabb.

2008. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a 22. napon vagyok, de már fájdogál a hasam, vagyis szorít, meg a cicim is érzékenyebb, de lehet hogy azért mert szorongatom folyton, hogy érzékeny-e. :-)De nem, most fogtam, tuti érzékenyebb. Mensi előtt ritkán fáj, eddig kb egyszer volt ilyen. Viszont nekem nagyon olyan érzésem van, hogy meg fog jönni, teljesen olyan minden mint szokott. :-( a hasfájást illetően mondom
2008. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!