Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napján mért 36,6-os...

Nem várt napján mért 36,6-os hő minek a jele? Hogy megint nem sikerült és jön a menszi? Vagy van még esély?

Figyelt kérdés
Azért nem tudom, mert nem mértem még magam soha. Ma kéne megjönnie, tüneteim vannak, folyásom nincs. Érdekelne, hogy azoknál, akik mérik magukat, mennyi a hő ha van baba és mennyi kb ha nincs? Légyszi segítsetek! Köszi.
2009. febr. 11. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Erre azért nehéz válaszolni, mert korábban nem mérted a hődet, és bárki bármit ír az nagyon csalóka lesz, mert nem tudod a peteérés előtti alaphődet, és ez számít igazán, mert ebből tudod, hogy magadhoz mérten magas-e a hőd. A lényeg, hogy mensi előtt ne essen vissza a peteérés előtti hőre és ne jöjjön meg.

Nekem peteérés előtt 36,4-36,5 a hőm, utána 36,8-36,9, de van hónap, hogy 37 - 37,1 között mozog. Decemberben a mensi napján is 37 volt, megjött és utána pár nappal csökkent csak le. Ebben a hónapban mára nem vártam, tegnapelőtt 37,1 volt tegnap lecsökkent 36,8-ra ma pedig 36,9. Eddig még nem jött meg, reggel volt egy kis halvány rózsaszín pecsételés. Úgyhogy egy számít hogy ne jöjönn meg.

2009. febr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, mostantól fogom majd mérni minden nap, de azért még reménykedem, hogy alapból alacsony a hőm és akkor ez még jót jelent.
2009. febr. 11. 08:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, így van.
2009. febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!