Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pl. menszi elött 2nappal...

Ha pl. menszi elött 2nappal voltunk együtt (akkor volt a jónás napom) és sikerült teherbe esnem, akkor megjönne a menszim vagy nem? Lehet hogy megjönne mert közel volt a menszi napjához?

Figyelt kérdés
Veletek volt már így?
2009. máj. 22. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer volt ilyen egyszer egyáltalán nem jelentkezett a vérzésem, most pedig barnás pecsételő volt, de nem jött meg úgy igazán.
2009. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Jónás módszert, hol tudom kiszámolni? Van olyan oldal?
2009. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

www.astro.com on lehet kiszámolni a special chart között van egy ilyen h lunar fertility calendar és ott kell beirni a születési időt óra percet helyet és megrajzolja.

Az első voltam

2009. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megjönne akkor is. De én ebben nem nagyon hiszek. Kipróbáltam én is, pont a mensi idejére esett a Jónás-nap, és nem történt semmi.
2009. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ma van a 16. napom, és már ugy tudtam hogy megvolt a tüszörepedés tegnap vagy elötte mert neg lett az lh tesztem és a höm is leesett meg felment, de tegnap uh-n mondta a doki hgy még van tüszöm 3 abbol egyik fog talán ma vagy holnap megreőpedni. szoval ugy látszik nem lehet hinni az lh tesztnek meg a hömérönek sem., és ez azért érdekes mert a Jonás naptár szerint 25-n vagyok termékeny, eddig kinevettem de ha csak holnap reped vagy után a a tüszöm, akkor iagaz lehet mégis... csak én eddig nem tudtam hogy a 18 .nap körül van mindig azt hittem hogy nekem is pontos.. most ezt is kiprobáljuk. amugy most szurkál a bal petefészkem ahol van 2 nagy tüszö..
2009. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!