Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő héten megyek laparoszkópi...

Jövő héten megyek laparoszkópiára.2éve nem jön össze a baba, valakinek segített ez a műtét?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 15:59
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy lesz gyerekem:)

Én is egy8,5 éves kapcsolatban voltam, folyton féltékeny volt a párom, idegileg felőrölt, aztán meghalt autóbalesetben, na ez is odatett nekem nagyon.Nála nem lehetett gyerekünk, ebbe bele is törődtem akkor. A férjemmel 2éve vagyunk együtt, első látásra egymásba szerettünk.Első alkalomtól kezdve nem védekeztünk, mert annyira tudtuk, hogy babát akarunk. 2hónapja kezdtem el én is a pozitív gondolkodással foglalkozni, Louise l. hay könyveit olvasom, napi szinten. Ha megkérdezhetem te hogyan gyógyítottad a lányod ? Köszönöm a segítséget!Gratulálok az unokákhoz!

2013. febr. 13. 08:48
 22/30 anonim ***** válasza:

Tudod 21/ Amikor én elkezdtem gyógyítani az még 70-s évek voltak. ezeket mesélem el mint gyakorlatokat a blogban. Én klinikán dolgoztam intenzív ápolóként- tehát nagyon sok súlyos és reménytelen beteget hoztam vissza az életbe.


A lányomnál cisztát diagnosztizáltak és petevezeték elzáródást. Tehát először felerősítettem a kezem sugárzásával és amikor már nagyon meleg volt az rész akkor kifelé mozgattam a tenyerem alig hozzáérve a bőréhez. Aztán amikor már ezt gyakran elismételtem, -- első ilyen jellegű betegség lévén, kézen fogva elmentünk a nőgyógyászhoz-- tegyem hozzá nem sok reménnyel- de szerencsém volt vagy nyitott volt az orvos, vagy csak kíváncsi, de bele egyezett a kérésembe.


Ami a következő volt.- akkor már pontosan érzékeltem a gyakorlatoknak köszönhetően, a petefészket a vezetékeket és a ciszta és a gyulladás hollétét-


A lányom felült a vizsgálóra én gyengén megérintettem a cisztát ahol érzékeltem és gondolatban arra koncentráltam, hogy az ujjammal felszakítsam és kihúzzam.


Őszinte leszek a lányom volt az első ilyen kísérletem-- tehát nem csak az orvos de én is megdöbbentem, amikor megjelent a váladék és folyt ki. aztán még újra és újra megismételtem de már nem egyetlen újjal csak kisimító fenyérrel és gondolattal. Az orvos gyógyszert írt fel és haza menetünk. Otthon megismételtem a gondolattal való tisztítást, és gyógyító befelé és kifelé simogató sugárzást. Ennyi volt.

2013. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Minden tiszteletem.

Nagyon jó lenne egy ilyen képességekkel rendelkező nő itt Miskolcon is!

2013. febr. 13. 20:27
 24/30 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, nem különleges képesség minden-- a koncentrálást és gondolatilag egyetlen helyre azt meglehet tanulni.


A keze mindenkinek sugárzik, és azt is meglehet tanulni hogy miképp kell elő hivni ezt az erőt magunkból.


Mint a blogban is mesélem, van az ima mozdulata amikor összetesszük a tenyerünket-- na az nem valami isteni segítséget idéz elő, hanem zárjuk a saját testi energiánkat a két oldalt és a két tenyér összeérése, beindít egy elektromos áramlást, aminek következtében kisugárzik a tenyerünk. Amikor rátesszük finoman bárhova a testünkre alig hozzáérve akkor a tenyerünk és a testrészünk között ugyan ez történik a először csak meleget érzünk valójában akkor már elektromos összeköttetés történik. ha gondolatilag a szervre figyelünk akkor az elektromosság oda fog besugározni teljesen.--


Ha sok a töltése a szervnek,- elvesz onnan--akkor van gyulladás, rosszabb esetben ha égető már,- akkor rák-- ha kevés van akkor viszont a tenyéren keresztül feltöltődik a szerv, mert elektromosan gyenge és attól gyengén, -alul működik.


De az életenergia nem cukorka amit csak úgy osztogatni lehetne-- az a lélek energiánk!!! én is csak akkor döbbentem rá amikor majdnem belehaltam a sok béna vagy súlyos beteg gyógyítása után éveken keresztül. Sokkal többet leadhat az ember, mint amennyit pótolni képes!! S vannak emberek akik le is szívják szinte, mert ezt is érzékeltem gyógyítások közben. szóval nem gyógyítgatni másokat!!! Majd nem belehaltam! Le is százalékoltak annak idején a szívemmel. -aztán visszaadtam és önmagamat kezdtem rendbe hozni-- hisz azelőtt és soha nem voltam beteg-- igaz először mindent magamon próbáltam érzékelni amit másoknál alkalmaztam-- Na ez már valóban képességem volt, egyéb abszurd képesség mellett.


Tehát csak önmagunkra használható illetve a szeretteink esetében, ha komoly beteg. De ismétlem kell hozzá a gondolat összpontosítása egyetlen helyre, vagy célzott irányítással különböző technikákra.


Egy egyszerű gyakorlat a gondolattal-próbáljátok ki. Képzeljétek azt hogy az ujjatokat oda viszitek a szátokhoz, ráteszitek és szépen elkezditek körbe körbe simogatni. Ha sikerül akkor egyszer csak bizseregni fog!


Mitől is bizsereg? Mert a gondolatunk nem az agyban születik az csak memória és irányító központ.


A gondolat a lélekszálon születik annak feszültsége-- tehát ha gondolatban megmasszírozzátok a gondolati tenyérrel! a szerveteket akkor ott elektromosan töltötté válik a vérkeringése javulni fog, és melegebb lesz akár a szájatok vagy épp a fületek ahová elviszitek a gondolati ujjatokat simogatni.


Igy gyógyítom és tartom életbe a szívemet évek óta- ami sok éve tönkre ment-- igy gyógyítom és javítom a látásomat évek óta. Persze csak a szívemet szoktam rendszeresen a többit amikor már nagyon muszáj de az én koromban már az öregséggel járó leépülést is le kell győznöm. Előjön a szürkehályog-nem látok már szinte-aztán megmasszírozom" egyik ujjammal" a szemgolyómat majd ráteszem a valódi kezemet gyengén fölé a szememnek és újra látom a tv, újra írok és olvasom a legapróbb betűket is. De én elmúltam 70 éves!!


De nem árt ha még fiatalon elkezditek megtanulni e kettőnek használatát-- van sok gyakorlati más tanács is, nézzétek meg és másoljátok ki, mit tudni meddig marad az interneten- ehhez nem értek.

2013. febr. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget!

Tegnap már hozzá láttam az olvasáshoz.

Nekem tanári végzettségem van, és igaz még csak 27 éves vagyok, de minden iskolában kötelezővé tenném az ilyenfajta tanításokat.

Nekem legelsősorban a baba érkezésében kellene a segítség(az orvosok azt mondják valószínű endometriózis van, ezért akarják a lapart is, viszont én is inkább a természetesség híve vagyok, nem szeretem a műtéteket)

2013. febr. 14. 07:10
 26/30 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező--Ha az ultrahanggal endometriózis feltételeznek akkor sajnos szükség van a laparoszkópra.

Remélem csak kis mértékű nálad--de ha bármi van ott azt ajánlatos eltávolítani. Sajnos ezt a méhed tökéletlen tisztulása okozhatja. Remélhetőleg még nagyon kicsi amit láttak.


Őszinte leszek hozzád- megvallom én már elmultam 70 éves--tehát amióta én nem dolgozok eü-ben azóta sok minden fejlődhetett. Annak idején, mivel minden szakon dolgoztam, mert akartam és érdekelt így a Te esetedre annak idején,a laparoszkópos műtét folyamán diagnosztizált, és egyben kezelt endometriózis esetében - bár végleges gyógyulásról nem lehetett beszélni, mert kiújulhat -, de van egy körülbelül 2-3 éves időszak, ami alatt megnő a teherbemaradás esélye.


egy viszont biztos, ha túl esel a laparoszkópos vizsgálaton és esetleg azzal egy kisebb műtéten is, akkor amint csak lehetséges, teherbe kell esned! Érted?--


Szeretném ha értesítenél közvetlenül, hogy miképp sikerült és mit mondott utána az orvos. addig is gondolkodom és kitalálok valami öngyógyítási praktikát hogy ne újuljon többet ki nálad. aztán azon is spekulálok, hogy valóban a beavatkozást követően, egy kisebb pihenés után, valóban legyen kisbabátok.

Tehát mivel elég hosszú a blogom, ezért itt van a levélcímem. czihakiviktoria@citromail.hu.. majd írd meg kérlek--addig is spekulálok, mit tehetsz Te magad a továbbiakban. Egyébként nagyon szép pályát választottál és ez már szimpatikus számomra. üdv Viktória-mami

2013. febr. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Viktória mami!

Mikor túl leszek a műtéten rögtön írok, addig is olvasom mindennap a blogodat!

Nagyon szép napot és minden jót kívánok addig is!

2013. febr. 15. 09:35
 28/30 anonim ***** válasza:

Amig el nem felejtem, csapni való a helyesírásom-- hiába írattak velem sok-sok száz oldalt annak idején...Egy szuszra írtam a blogot, és most fogok időt szakítani rá, hogy kijavítsam utólag legalább a hibákat. Ezt azért írom, hogy ha már tanár lettél jajjjjj-- ne hogy azt válaszold, mint annak idején az imádott magyar tanárnőm; "Vikiiiii, most szépen lemásolod 20x, mert borzalmas!!"

Vigyázz magadra!!

2013. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Jaj, semmi gond !

A férjem helyesírása sokkal pocsékabb, most dolgozok rajta.

Vigyázok magamra, sajnos, még most sem jött meg, így még nem tudtak megműteni.

2013. febr. 19. 12:40
 30/30 anonim ***** válasza:
Szia,most olvasgattam ezt a kérdést.Épp a múlt héten volt ilyen műtétem.4 éve és 7 hónapja nem jön a baba.Nem találtak semmit.Viszont nagyon érdekelne hogy neked kedves kérdező...már ha olvasod még...sikerült-e azóta a babácska?
2014. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!