Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő héten megyek laparoszkópi...

Jövő héten megyek laparoszkópiára.2éve nem jön össze a baba, valakinek segített ez a műtét?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 15:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
De mit csinálnak a laparoszkópiával?
2013. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Petevezékátfújás+ endometriózisra gyanakodnak
2013. febr. 6. 16:06
 3/30 anonim ***** válasza:
Nekem tavaj volt,abban segített,hogy kiderült,miért nem sikerült teherbe esnem.(elzáródott petevezetékek).Akkor nagyon rossz volt lelkileg,de a biztos rossz még mindíg jobb,mint a hiábavaló reménykedés és a sok csalódás hónapról-hónapra.Remélem neked tudnak segíteni.Sok sikert.:)
2013. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszi:) És neked azóta sikerült teherbe esned?
2013. febr. 6. 17:17
 5/30 anonim válasza:

Szia!

10 éve járok orvoshoz,váltottam és most egy rendkívüli orvosnál vagyok.2 hónap alatt volt egy lapar és egy méhtükrözésem.Tumort találtak laparral és eltávolították,aztán méhsövény,hogy mehessünk lombikra.Mindkét petevezető elzárt,nem nyitható.41 éves vagyok.Minden szépen alakul!

2013. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nagyon szurkolok neked! én nagyon félek a lapartól, egyedül az vígasztal, hogy remélem segít babázni!
2013. febr. 7. 15:37
 7/30 Manka68 ***** válasza:
100%

Ne félj tőle, nincs miért. :-)

Bemész, elaltatnak, felébredsz, kis kellemetlenség a pocakfelfújás után, de sok sétával a folyosón hamar elmúlik. Aztán megtudod az eredményt. :-)

2013. febr. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lesz ha meg lesz ez a műtét, mert ha találnak valamit az is jó, a cél érdekében, de ha nem, az is, mert akkor kizárható lesz, hogy ott van probléma, és megnyugszol nagyon. Csak bátran!!! Nekem is volt 3 hete.
2013. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolnod-- lehet csak elzáródott, leszűkült a petevezetéked-- kitágítják és ha más baj nincs akkor utána teherbe eshetsz.
2013. febr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
100%
Ne félj tőle,nem fajdalmas. A köldöködnél a varrás egy kicsit a műtét utan faj,de hamar elmulik. Én 2 éve voltam,nem találtak semmit,azota sem sikerült teherbe esnem. 32 éves vagyok. Sok sikert és ne feledd,a remény hal meg utoljára! :)
2013. febr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!