Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő héten megyek laparoszkópi...

Jövő héten megyek laparoszkópiára.2éve nem jön össze a baba, valakinek segített ez a műtét?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 15:59
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is nagyon szurkolok neked!
2013. febr. 11. 08:50
 12/30 anonim válasza:

Én így születtem. :)

Sztem. hatásos!

2013. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly áprilisban volt. Kiderült hogy mindkét petevezetékem el van záródva. És nem is tudták átjárhatóvá tenni. Így maradt a lombik. Egyszer próbálkoztunk de már a stimuláció sem sikerült. Viszont még abban a hónapban természetesen teherbe estem. Most vagyok 28 hetes. :) Szóval tényleg a remény hal meg utoljára. :) Nagyon drukkolok neked!
2013. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
Mindkettő elzáródva? Mégis sikerült természetes úton?Az orvosod erre mit reagált?Nagyon boldog terhességet kívánok Nektek!
2013. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
nagyon gratulálok:) ez egy csoda, a szó szoros értelmében:)
2013. febr. 11. 10:51
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindkettő el volt záródva, sőt a férjemmel is voltak gondok. Amikor mondtam hogy pozitívat teszteltem a dokim asszisztense azt mondta így kell ezt csinálni. :) A doki meg erre: nem kell ide IVF. :) Vizsgálat után meg kérdeztem hogy akkor ez most hogy lehet a doki azt mondta: a természet többet tud mint bármelyik orvos. :D Köszi a gratulációt.
2013. febr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
nekem múlt hónapban kimaradt a menszesz, pedig sosem szokott, semmi okot nem találtak, akkor mentem volna már laparra. Aztán most pénteken mennék, kaptam proverat, hogy meghozza a vérzést, de eddig semmi, így lehet csúszik megint:(
2013. febr. 11. 10:53
 18/30 anonim ***** válasza:

Szorítok neked nagyon! A legjobb barátnőmnek volt, de sajnos, még rosszabb lett... Ő elég nagydarab volt, így rendesen megműtötték, mintha császározták volna, alul keresztbe vágták, és műtét közben kivették az egyik petefészkét is. Ráadásul nem is tudott róla, egy nővér által elejtett fél mondatból kezdett gyanakodni. Úgy kérdezett rá az orvosnál utána, és közölte, hogy igen, kivettük, mert már nem működött. El se akartuk hinni. A zárójelentésen sem volt rajta. Utána elment a betegjogi képviselőhöz, az kikérte a papírokat a műtétről, és érdekes: azokon már rajta volt ez az "apró" info. A betegjogis pedig azt mondta neki, hogy nagyon sajnálja, hogy ez történt vele, próbálkozhat épp perrel, de addigra minden papíron rajta lesz, hogy igen, kivették. Az övét pedig le fogják sz@rni. Úgyhogy ennyiben maradt az ügy.


Nekem 16 évesen vették ki az egyik petefészkemet ciszta miatt. A másikon is szinte minden évben volt, a dokik azt mondták, ne is reménykedjek. Úgyhogy nem reménykedtem. Aztán, mikor már 5 éve voltunk együtt a párommal (azért nem azt mondom, hogy próbálkoztunk, mert már nem is érdekelt, beletörődtem, hogy nem lehet...), egyszer csak megjött a bébi.


Szóval... tényleg a természet a legjobb orvos! De szorítok, hogy sikerüljön neked is!!!

2013. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Borzasztó, hogy milyenek a dokik :(

Nagyon pozitív a történeted, jó ilyeneket hallani!

Köszönöm, hogy szurkolsz!

2013. febr. 12. 18:17
 20/30 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, ahogy az előző beíró is írta, az hogy ma és valamivel később nem lesz baba az nem jelenti azt, hogy soha nem lesz. Az én lányom 16 évesen valakivel együtt élt 26 éves koráig. Volt gyulladása, volt cisztája, soha nem volt terhes- ezért a fazon szinte naponta agyonverte. Amit a lányom elhallgatott- hisz a kapcsolatát elejétől elleneztem. Aztán kivettem abból a kapcsolatból erőszakkal, szanatóriumba helyeztem, ahol szépen rendbe hozták lelkileg, otthon pedig én gyógyítottam a petefészkét,petevezetékét és a méhét mivel akkor tudtam meg, hogy soha nem volt terhes és hogy beteg is volt.


Keress rá ezekre a blogfejezetekre, találsz benne gyakorlati és gondolati öngyógyításra tanácsot.


[link]

31.f. A testérzésünk kifejlesztése.

30.f. További gyógy-praktikák masszással, energiánkkal

29. f. Érezni belső valónkat, lelkünk energiáit.

28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...


De ebben a második blogban is van olyan fejezet is ami kimondottan erre vonatkozik

[link]


Aztán 29 évesen a kislányom megismert valakit és az első alkalommal terhes maradt. Mára két csodálatos fiú unokám van 18 és 12 évesek.


szóval soha ne arra gondolj, jaj nekem esetleg nem lesz... hanem arra; igen babát akarok és lesz gyerekem.

2013. febr. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!