Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 29 évesen egy egészségügyi...

29 évesen egy egészségügyi kaparás nem abszurd? Van itt más is, akinek ilyen fiatalon akartak vagy csináltak is ilyet? Nem fogja befolyásolni a tervezett terhességet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 18:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az orvos nem "poénból" szándékozik rajtad elvégezni, hanem azért, mert szükséges.

Annyi infóból, amit megadtál (az életkorod), még egy szakértő sem mondhatja azt, hogy abszurd vagy azt, hogy nem abszurd, nemhogy laikusok.

2013. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen elhalt terhesség miatt csináltak egészségügyi küretet:(, de 28 évesen szültem egy egészséges babát.
2013. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy válaszoltatok!A tömör lényeg,hogy a nődokim szerint,a rendszertelen közti vérzések miatt kellene eü. kaparás,PCOS állapított meg a laborom és az uh alapján,de én kivizsgáltatom holnap,hogy van-e IR is!Én úgy gondolom a hormon problémáim miatt van pecsételő vérzésem,és nem szeretnék ilyen beavatkozást,mert abszolút nem veszélytelen!Na meg babát akarunk,így egy darabig le lehet akkor állni a projecttel is!
2013. febr. 5. 18:42
 4/16 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit, akinek így tették rendbe a ciklusát, kétszer is. Mindkettő után pár hónappal állapotos lett, és két nagyon szép babája van már :)
2013. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
és nála is ilyen problémák voltak? pcos meg a többiek?
2013. febr. 5. 18:47
 6/16 anonim ***** válasza:
Ovulációs zavar, méhszájseb, 2 hetente menstruált, sárgatest elégtelenség... ilyenek. De mondom, ő utána mindkétszer 1-2 hónap múlva terhes lett.
2013. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy válaszoltál,én nagyon félek ettől a beavatkozástól,de ha azt mondjátok,hogy utána jobb lesz,akkor bármit megteszek!
2013. febr. 5. 18:53
 8/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nyilvánvalóan nem bízol meg az orvosodban, ami szerintem egy orvos-beteg kapcsolathoz elengedhetetlen. Véleményem szerint ki kellene kérned egy másik szakorvos véleményét is.

A sajátom meg az, hogy PCOS miatt tényleg elég furcsa küretet végezni, bár biztosan előfordulhat olyan, hogy szükséges. De én is elmennék másik dokihoz.

2013. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a Te problémádra jó lesz-e, csak ahhoz a részhez tudok hozzászólni, hogy nekem is épp 29 évesen volt, úgy hogy még akkor nem volt gyerekem. Nekem nem állt el a vérzésem akkor már 5 hete és már előtte többször gyógyszerrel állították el. Azt mondták, hogy ebből majd kiderül mi a baj. Nem derült ki semmi, annyi hogy akkor a vérzésem megszűnt. Utána is össze-vissza jött meg és végül meddőségi kezeléssel lett babánk, mert nem volt peteérésem.

Maga a beavatkozás nem fájt és nem okozott semmilyen problémát.

2013. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Ha pcos vagy akkor ir-es is. A kaparás semmin nem fog segíteni. A pcos-t a hármas kezeléssel lehet kezelni és utána simán teherbe eshetsz ha nincs más gond.
2013. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!