Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 héten már jelentkezhetnek...

2-3 héten már jelentkezhetnek terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

Ezek a tünetek: hasszúrkálás, hasfájdalom, hányinger, szédülés.

Nem tudom, hogy lehetnek-e ezek terhesség jelei, vagy csak beteg leszek. kb.:3-4 napja érzem ezeket, hol egyiket, hol másikat.

3 hete voltam együtt a párommal úgy, hogy véletlenül kihagytam egy bogyót.


2009. szept. 3. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akár terhes is lehetsz. Én is hasonlóan érzek, de hányinger és szédülés nélkül. 7-ére nem várom. Bár ma már nem voltak szúrkálások.
2009. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 1 gyógyszert hagytál ki és rögtön pótoltad ahogy észrevetted akkor kicsi a lehetősége,hogy terhes vagy!Lehet annyira parázol,hogy nehogy becsússzon,hogy érzed a tüneteket.Mostantól védekezzetek más módszerrel is.Mikor kéne megjönnie?
2009. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jövőhéten vasárnap kéne megjönnie.

Szüneteltem a bogyóval, és amikor elkezdtem szedni, az első héten felejtettem el bevenni. Parázni nem parázok, mert, ha véletlenül mégis terhes lennék, kicsit örülnék, még, ha nem is tervezett lenne. A baj, hogy a munkám fizikai, sokat emelgetek, és ettől félek, hogy, ha igen, akkor vmi baj lesz.

2009. szept. 3. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor lehetsz terhes.De persze nem 100% hisz a gyógyszer a szervezetedben van.Olyan 40% az esély rá sztem.

Én is nehezet emeltem mikor terhes voltam és nem lett semmi baj.Ha tudod és megértőek a munkatársaid akkor megkérheted őket,hogy segítsenek.Vagy a főnökkel megbeszélni,hogy ez van és ha tudna könnyebb munkát adjon.

2009. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. szept. 4. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!