Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így teherbe eshettem?

Így teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Rögtön az elején szeretném tisztázni,nem lenne baj sőt örülnénk neki,csak nem tervezzük még konkrétan,de ha összejön,...Szóval a párommal úgy voltunk együtt,hogy nem bennem ment el,hanem hátulról csináltuk(bocsánat ezt nem tudom másképp leírni)és mielőtt elment volna kivette és a fenekemre élvezett!Pont peteérés környékén!Tudom,hogy elvileg lehetséges,épp ezért inkább tapasztalatokat várok,azt ,hogy mennyi az esélye!

#Teherbe eshettem így? #Megszakítással!
2013. febr. 1. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Megszakított közösüléskor a védekezés sikere azon múlik, a férfi mennyire van "észnél" :) Kockázatos játék, mert nagyon rossz ennek a védekezési formának a pearl indexe, egy év alatt 100 nőből kb. 35 teherbe esik így. Hogy nálatok mi történik, nehéz megjósolni :) De nem rosszak az esélyek.
2013. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm,reménykedek,hátha bár tényleg nem terveztük,csak megfordult a fejünkben,hogy ha mégis!

Viszont azt nem tudom,mennyire időben vette ki!És onnan (bocsánat a kifejezésért)de nem folyhatott be annyi,hogy....?

2013. febr. 1. 19:15
 3/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ha jól értelmezem a virágnyelvet akkor anális szex volt, akkor pedig nem lehetsz terhes. Ha nem jól értelmezem, akkor lehetsz, mert az előváladék bejutott a megfelelő helyre és az tartalmazhat hímivarsejteket.
2013. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ,nem volt anális sex,csak a fenekemre élvezett!És nem tudom,hogy mennyire időben vette ki,hallottam már olyat,hogy az elején nem is érzik és már bent is van,épp annyi amennyi egy babához elég!
2013. febr. 1. 19:38
 5/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nem csak az a lényeg hogy idejében kivegye, hanem hogy egyáltalán ne tegye be óvszer nélkül. Mert már az aktus elején is jöhet ki 1-2 hímivarsejt, és ha akkor benned van, akkor ők jó helyre kerültek. Kintről szerintem nem fognak "bemászni", inkább az előváladékban lévő hímivarsejtek jelentenek ilyenkor rizikót. Ha valamennyit is benned volt akkor van rizikó. Hallottam olyan esetről amikor a lány úgy lett terhes hogy a fickó először fordítva akarta felhúzni az óvszert, természetesen hozzáért, majd megfordította és felvette rendesen. De attól hogy volt rajta egy kis előváladék, majd hozzáért az óvszer, és utána az az oldala hatolt be a lányba, már lehet terhesség. Nem gyakori persze, de nem is kizárható.
2013. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon,köszönöm,hisz akkor van miben reménykedem,tudod ,hogy van ez,ha legalább hallod Mástól,akkor hiszed,hogy van remény!Amúgy mennyire érzik vajon az előváladékot?Mert már csináltuk így,de akkor azért hamarabb húzott óvszert,most ugye anélkül fejeztük be,így nagyobb az esélye,hogy került belém valami!Az viszont tuti,hogy jó időben voltunk együtt!Ma ,holnap peteérésem van!
2013. febr. 1. 20:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd, elképzelhető, hogy bekerült valami, de ettől még nem biztos, hogy teherbe esel. Ha meg ennyire számítasz rá, akkor meg pláne nem. Ez amolyan "murphy történy".
2013. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ez igaz,de nagyon szépen köszönöm,azért reménykedek!
2013. febr. 1. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!