Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek teherbe eshettem?...

Szerintetek teherbe eshettem? (Azalia), többi lent

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű, 3 hónapos kisfiam. Szedtem az Azaliát, egy teljes levéllel, és a másodikból is pár szemet. De elegem lett belőle, mert folyton csak véreztem (gondolom a gyógyszertől), és nem csak kixcsit... Aztán megbeszéltük a férjemmel, hogy haggyam abba. Tegnapelőtt, és tegnap már nem vettem be. Viszont tegnap elragadott minket a hév, és nem védekeztünk. Ja, és kb. 5 napja megint véreztem, ezért hagytam abba, betelt a pohár, de már múlóban volt tegnap is. Szoptatok csak, hozzátáplálást nem kap a babám.

Szerintetek teherbe eshettem?


2013. jan. 18. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A lehetősége megvan.
2013. jan. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is vérezgettem tőle,így abbahagytam, 14 hónapig nem menstruáltam 12 hónapos szoptatás mellett, teherbe csak 18 hónap múlva estem(tervezett volt),nővérem viszont 3 hónaposan szoptatás,gyógyszer mellett lett terhes,bár neki volt menstruációja már
2013. jan. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor aggódhatunk...

De ma megint vérzek, szóval mégsem múlt el. Megőrülök!!!

Tanácsolom, hogy ne szedjetek Azaliát!!

2013. jan. 18. 09:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Azaliának 2-3 hónap kell, mire beáll, addig nagyon gyakori a vérezgetés, utána viszont nagy eséllyel egész szoptatása alatt nem jön meg! Többek tapasztalata, köztük az enyém is.
2013. jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!