Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SZTK-ra is lehet menni, ha...

SZTK-ra is lehet menni, ha nem jön össze a baba és nem tudom miért?

Figyelt kérdés
Vagy kellemetlen csak úgy odamenni egy éppen rendelő dokihoz, hogy szeretnék vizsgálatokat? Meg gondolom a nem fogadott dokik nem törődnek úgy velünk, ugye? Csak mert ha elmegyek magándokihoz, és havonta akár többször is vissza kell mennem (pl. ultrahang, vérvétel, eredmények), akkor gondolom ott mindig fizetni kell.
2009. szept. 3. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
sztk-ba járok én is ez ügyben!egyáltalán nem kellemetlen!magán doki kicsit sokba kerül ilyen esetben mikor ennyit kell rohangálni a dokihoz!én az sztk-ba mindíg csak 1 orvoshoz megyek!eddig elküldött hormonvizsgálatra,páromnak javasolta a spermavizsgálatot,amit párom meg is csináltatott!most fogok clostit szedni,nézni fogja mindíg a pé-met uh-on!tehát alapos attol függetlenül h ingyen járok hozzá!
2009. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a párod a spermavizsgálatot hol csináltatta? Van erre külön orvos?
2009. szept. 3. 11:22
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a clostitól lehetnek ikrek?
2009. szept. 3. 11:23
 4/9 anonim ***** válasza:
A Clostitól peteérés lesz, nem ikrek.
2009. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak valahol azt olvastam, hogy attól több pete érhet meg, amik közül akár kettő is megtermékenyülhet.
2009. szept. 3. 11:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. De még egy se mindig szokott összejönni.
2009. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
első vok!párom urológushoz ment,szintén sztk-ba,ott kapott beutalót laborba,ott megcsinálták neki a vizsgálatot,és másnapra készült el az eredmény!az tényleg igaz h a clostinál nagyobb az ikerterhesség esélye,de az is benne van a pakliban h egy baba sem lesz tőle!
2009. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ha ebben a hónapban sem jön össze, akkor már muszály lesz vizsgálatokra menni. :-(
2009. szept. 3. 11:55
 9/9 Grófházy ***** válasza:

2.válaszoló


mivel a closty petefészek stimuláló,ezért ugyan nem 100 % de LEHETENEK ikrek!

Nekem pl.3 !!! érett tüszőt csinált.

Nagyobb az esély ikertehességre

2009. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!