Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha késett 2 napot, a 3 napon...

Ha késett 2 napot, a 3 napon barna folt reggel mit jelent? Azóta nincs semmi, és a hasam sem fáj, nem görcsölök, és az előző 2 napban sem görcsöltem.

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha késett 2 napot és ma barnázol akkor mért lennél a 3. napon?első napon vagy!vagy még nem is vagy az elsőn sem mivel a barnázás nem számít bele!akkor lesz az első napod ha megjön rendesen!
2009. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

bocs, rosszul írtam, 2 napot késett és a 3. napi késés reggelén volt barna folt a bugyimon:-(

ez tuti mensit jelent?

2009. szept. 3. 11:28
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
első vok!hát nem tudom!valakinél menszit jelez!egy-két nap után megjön rendesen!valakinél pedig csak barnázás van rövid ideig terhesség alatt!vannak tüneteid amik babára utalhatnak?mióta próbálkoztok?mi 15 hónapja már!most fogok clostit szedni!
2009. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én clostys vagyok már, ez a 2. hónapom, ez a hónap lesz a 4. hónap, eddig nem volt peteérésem, most volt orvos mondta mert uh-n látta, 4 db tüszőm is volt, jó időpontokban voltunk együtt, Duphaston-t is szedtem, ovu tesztem is, hőmérőztem, és most úgy néz ki megjön...nem értem miért:-(((
2009. szept. 3. 11:38
 5/13 anonim ***** válasza:
tényleg hihetetlen h ha megérik több tüsző is mért nem sikerül a baba!?amúgy más gond van még nálatok?nálunk elvileg nincs gond pé-m is van csak ráfér egy kis stimulálás azt mondta a doki!bár átjárhatósági még nem voltam!
2009. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
elfelejtettem kérdezni h meddig kell szedned a clostit!?nekem 3 hónapos kúrám lesz!2*1-et fogok szedni!
2009. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nincs más gondunk, minden rendben, vérvételen is voltam, meg most szedem a Clostyt is, hát nem értem...3 hónapig kell szedni, ez a 2. hónapom...
2009. szept. 3. 12:09
 8/13 A kérdező kommentje:
mindig az 5 naptól a 10 napig 2*1 szemet szedek a Clostyból
2009. szept. 3. 12:10
 9/13 anonim ***** válasza:
hát ha most sem sikerült ne add fel,van még 1 hónapod clostival,még összejöhet!szorítok neked!csak pozitív hozzáállás,bízz a clostiban!én is megpróbálok majd így állni hozzá a 3 hónap alatt!ha gondolod tarthatjuk a kapcsolatot?!
2009. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ok, add meg az email címedet, és folytassuk ott a beszélgetést, mit szólsz hozzá?? :-))
2009. szept. 3. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!