Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan kismama vagy anyuka,...

Van olyan kismama vagy anyuka, aki missed ab után nem tartott 3 hónap szünetet?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok? A műtétem után napra pontosan megjött a menstruációm. Testileg, lelkileg kihevertem a történteket, és a vetélés előtt semmiféle hormonproblémám, vagy más egészségügyi problémám nem volt. Már nagyon szeretnék babázni. Írjon, aki hasonló helyzetben volt, és sikeresen teherbe esett.

2013. jan. 31. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem missed ab után egyszer jött meg, utána már nem. 3 hónapot javasoltak várni, gumival védekeztünk is, nem tudom hogy jött össze, valószínűleg elszakadt és akkor észre sem vettük. Nem volt semmi gond a terhességgel, egészséges lett a baba. Lelkileg talán kellett volna még várni, túl frissek voltak a sebek, és nem telt elnap, hogy ne paráztam volna, hogy őt is elveszítem. De lehet ez akkor is így lettvolna, ha később jön össze.
2013. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én vártam 3 hónapot. Nekem kellett is annyi idő, míg lelkileg visszaálltam a rendes kerékvágásba. A következő hónapban már nem jött meg, itt van a pocakomban a kisfiam :-) Viszont nem egy ismerősöm van, akik nem vártak és egészséges babájuk lesz vagy már meg is van. Én azt is hallottam, hogy ilyenkor még könnyebb is teherbe esni, sőt az egyik ismerősömnek a okija mondta, hogy próbálkozzanak nyugodtan, mert ilyenkor nagyobb az esély, hogy megfogan a baba.
2013. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Július 20. án volt missed ab műtétem a 6-7 héten, ezután már nem jött meg!! De sajnos szeptember elsején mentővel vittek kórházba mert spontán elvetélem, ezután már csak október 26.-án jött meg, azóta hál istennek semmi gond! De hidd el nekem tudom nehéz kivárni, de jobban jársz, mert lehet nem lenne semmi baj, de egymás után 2 vetélést nem könnyű átélni, és a testedet is nagyon megviseli!!


14 hkm

2013. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3as vagyok! És hidd el, én is azt hittem, hogy kihevertem, úgy egy hónapig... utána jöttek az érzések és az átsírt éjszakák!! November 1.-én gyújtottam nekik egy gyertyát, és 1 hét múlva már újból terhes voltam! Nem mindig jön elő azonnal a fájdalom, lehet hogy csak picivel később..

Először még fel kell fogni mi is történt, utána elfogadni, és meggyászolni... ennek is megvannak a szakaszai...

2013. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok újból! Azt kell, hogy mondjam, hogy szerintem még most se dolgoztam fel igazán, csak már mélyen el van ásva a tudatalattimba a dolog, mivel most a babámra koncentrálok! De ha nem lettem volna most terhes akkor valószínűleg még most is ugyanolyan állapotban lennék!
2013. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a választ.
2013. febr. 3. 10:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, én ma írtam ki ezt a kérdést, de szerintem itt a válaszolók között van olyan aki nekem is válaszolt: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes.. Majd megírom mit mondott nekem ma az orvos, és mik lesznek a következmények. Remélem minden rendben lesz és megmarad a baba. Amúgy én a vetélésen és a műtéten hamar túltettem magam, nem vagyunk egyformák, nem egyformák az élethelyzetek! Mi is sírtunk, persze, de kb három napig csak, az első ijedtség, a gyász, igen, ez mind megvolt, de én a műtét napján már csak arra gondoltam, hogy túl legyek rajta, és mehessek haza a kislányomhoz és a férjemhez. Beleéltük magunkat a babába, de mivel csak egy 3mm szöszmösz volt amikor vége lett, én nem éltem meg akkora traumaként. Persze, gondolok rá, eszembe jut, de nem minden nap, sokkal inkább a jövő érdekelt akkor is, most is, illetve a jelen. A múltat hagyom, főleg, hogy nem egy "nagy" babát vesztettem el, nekem ez különbség. De azt is megértem, ha vki hosszabban gyászolja.
2013. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm az infókat. Eltelt egy kis idő, és csak részben tartottam be az orvos utasításait. 3. menstruáció után már próbálkoztunk, de nem jött össze a picúr. A műtét óta időnként éreztem éles, szúró fájdalmat. A próbálkozás után 23. nap jött meg a menstruációm, és nagyon görcsöltem, pedig sosem szoktam, és a menstruációm is óramű pontossággal működik. Azt hiszem ez egy intő jel volt, és még pihentetem egy kicsit a szervezetemet. De ahogy írtad, nem mindenki egyforma. Szurkolok, hogy sikerüljön.
2013. máj. 2. 19:16
 9/9 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszoló vagyok. a fájdalom amit éreztél nem peteéréskor voĺt? ha aggódsz vmiért esetleg keresd fel az orvosodat hogy csináljon egy kontrollt. Általában várni kell,az ritka hogy egyböl összejön, mi kétszer is fél évet próbálkoztunk mire sikerült. A harmadik,amikor január végén 6 héttel missed ab után fogant, szerencsére köszöni jòl van illetve jól vannak, ikrek, októberben fognak megszületni ha a jó isten addig is vigyáz ránk. Drukkolok nektek hogy hamarosan megérkezzen hozzátok a gólya :)
2013. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!