Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent, ha a ciklus első...

Mit jelent, ha a ciklus első felében (peteérés előtt) cikk-cakkos a görbém? Ez baj?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 22:18
 1/10 A kérdező kommentje:

Eddig így néz ki:

[link]

Valószínűleg most lesz majd ovum, általában előtte 3 napig nyákom szokott lenni, ma volt az 1. nap.

2013. jan. 30. 23:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel, reméljük lassan ovu!:)
2013. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:):) Nagyon köszönöm a választ!!! :)

Senki nem válaszolt, már kezdtem föladni... :S :)

A kislányom előtt nem volt ilyen cikk-cakkos, de úgy érzem, már van ovum ennek ellenére... :)

2013. febr. 1. 19:11
 4/10 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ovu után már ne legyen ennyire cikk-cakk, és mindig egy időbe mérd jó? :))drukkolok
2013. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az enyém most ilyen:)


[link]

2013. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igyekszem mindig 1 időben mérni (8-kor), csak néha vannak nehezítő tényezők. Pl. ha egyszer-egyszer korábban kellett elmennünk itthonról, akkor muszáj volt előbb, de ez 2x volt. Egyébként mindig 8 körül mérem. (1x volt 8:30, mert elaludtam... :s :))

Egyébként még arra gondoltam, hogy az is probléma lehet, hogy most digitálissal mérem (ugyan nem csak a pittyegésig, hanem 10 percig mindig), de még a kislányom előtt alkoholossal mértem (mert ugye higanyost már nem lehet kapni... :S). Lehet, hogy ez tényleg nem elég pontos?

Viszont most kicsit el vagyok keseredve, mert ahogy kiírtam a kérdést, következő nap már jóval kevesebb volt a nyák is, és a méhszáj is kisebb lett, mára meg teljes a szárazság, a méhszáj lent, és teljesen zárva...

Ovu tesztet ebben a hónapban kezdtem használni életemben először, de az is érdekes... A +-tól még nagyon messze voltam, tegnap volt a "legerősebb" a 2. csík, ha kifacsartam a szemem, akkor már biztosan látszott, már biztos voltam benne, hogy nem csak én képzelem oda. De mára meg vagy ugyanolyan, vagy lehet, hogy kicsit negatívabb is... Azóta 2x 36,4 a hőmérsékletem. Szóval most fogalmam nincs, mikor várható... Az előző ciklusom 36 napos volt (szülés óta még csak 2x jött meg), lehet, hogy még nincs peteérésem, pedig már szeretnénk a kistesót... Bár előző hónapban visszaszámolva pont jó időben volt néhány napig nyákom, lehet, hogy akkor volt. Na, mindegy. Lehet, hogy ha majd abbahagyom a szoptatást, akkor teljesen helyreáll minden. Végül is az is lehet, hogy most is csak késik az egész. Majd meglátjuk!

Egyébként látom, Ti is a babán dolgoztok! Nálatok mi újság? Hányadik lesz? Neked nagyon szép a görbéd, és jókor is próbálkoztatok! Hajrá!!!!!!! :)

Ja, és én is köszönöm a drukkot! :)

Bocsánat, hogy ilyen hosszú voltam... :$

2013. febr. 2. 00:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Mi kettőt elvesztettünk, egyet 8 hetesen, egyet 22 hetesen, most volt egy éve. Úgy éreztem hogy most jöttem lelkileg rendbe hogy belevágjunk:)
2013. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:(

Hát kitartás!!!!!!!!!! Most sikerülni fog!!! Igyál palástfű teát, az jó szokott lenni. De gondolom úgyis vannak Neked gyógyszereid.

Sokat gondolok majd rád! Minél hamarabbi egészséges babát kívánok, aki veletek marad! :)

És még egyszer köszönöm a segítséget! :)

2013. febr. 2. 18:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Merckformint szedek, semmi gyógytea, az nekem borította a ciklusaim. Az csak annak használ, akinek semmi ilyen baja.

Neked hogy áll most a hőd?

2013. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Remélem, hamar fog hatni a gyógyszer! Hajrá!


Nekem eddig így áll a diagrammom:


[link]


Peteérés még mindig nem volt, de lehet, hogy most is akkor lesz, mint a múlthónapban, mert az ovuteszt most már határozottan erősödik, szerintem 4-5 nap múlva lesz pozitív. Az az érdekes, hogy régen mindig 30 naposak voltak a ciklusaim, most meg ugyanúgy néz ki pont, mint az előző hónapban, hogy 36 napos lesz kb. ez is... De nem baj, csak legyen rendszeres és legyen minden rendben! :)

2013. febr. 3. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!