Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem 16-án volt az inszeminál...

Nekem 16-án volt az inszeminálásom. Azóta nem betegedtem meg (2-án kellett volna) . Ez jó jel?

Figyelt kérdés
Csötörtökön kell tesztet csinálnom,de egy pár napja nagyon aluszékony vagyok,és érzékenyek a melleim.Ez lehet jele a terhességnek?
2008. jún. 3. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
:-) Izgalmasan hangzik. Szorítok Neked, szerintem sikerült, főleg ha nincs nyoma a mensinek! Mióta fáj a melled?
2008. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Amióta meg kellett volna jönnie.Reménykedem,de már sokat csalódtam.
2008. jún. 3. 18:07
 3/16 anonim ***** válasza:
És szokott lenni mensi előjeled vagy csak hipp-hopp megérkezik? Mert különben miért késne? :-)
2008. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sikerülni fog, drukkolok!
2008. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nagyon babásnak tűnsz:) Reggeli első vizeletből tesztelj, az mutatja a legbiztosabb eredményt! Szurkolok!
2008. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi ,aranyosak vagytok.Szokott görcsölni a hasam alja a mensi előtt,de most nem.Nagyon izgulok.
2008. jún. 3. 18:17
 7/16 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, meglesz az a baba. Hiszen odatették, eljutott a célig, gondolom kaptál olyan gyógyszert ami segít beágyazódni is! :-)

Megkérdezhetem miért volt szükség inszemilációra?

2008. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha most nincs a menstruációnak semmi előjele, akkor az nagyon jó:) Rettenetesen jó érzés lesz ám, ha a kezedben lesz a pozitív teszt:) Szorítok!:)
2008. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azért kellett az inszeminálás,mert nem volt túl jó a férjem eredménye ahhoz,hogy spontán teherbe essek,vagyis lehet hogy 2 évet is próbálkozhattunk volna.Az inszemhez viszont tökéletes volt.
2008. jún. 3. 18:29
 10/16 anonim ***** válasza:
sok sikert!
2008. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!