Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 1-én szeretkeztem egy...

Január 1-én szeretkeztem egy fiúval de 16-án meg betegedtem, ami 6 napig tartott. De februárban kimaradt a menszeszem. Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. febr. 27. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kimaradt a menzid, akkor csinálj tesztet, lehet, hogy terhes vagy.
2008. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hät nagy a valoszinüsege hogy terhes vagy,mert mondjuk lehet hogy egy betegseg ägynak dönt de teljesen nem marad ki töle a havid...:S.vegyel tesztet.nem vettél méG?aztän ha az pozitiv futäs dokihoz:)
2008. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még nem vettem tesztet,mert nekem ez volt a legelső szekszuális együtlétem. de töbször vagyok roszul és hizni keztem pedig vékony testalkatu voltam és most hizni is keztem
2008. febr. 27. 16:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Minél előbb tesztelj és legközelebb védekezzetek!
2008. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia,egyébként mindig pontosan megjön?mert irtad ez volt az első szexuális élményed,gondolom fiatal vagy még.és lehet hogy a mensid sem állt még be rendesen.szerintem ne aggódj.csak most már nagyon figyelj a védekezésre.sok sikert.
2008. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kezdők szerencséje :-))) Bocsi lehet most haragszol, hogy viccelek, de engem jó érzés töltene el tőle. Ne izgulj, ha normális volt a mensid és semmi más jeled nincs ami rá utal, csak nyugodj meg és megjön. De a teszt azért kellene!!
2008. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És a januári is?
2008. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!