Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Oktober 20-án betegedtem meg...

Oktober 20-án betegedtem meg utoljára, azota nem jött meg, hogy tudom kiszámolni ha terhes vagyok, hogy mikor lettem az?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Okt ota nem volt meg???És még nem teszteltél?Ha + akkor csak az orvos fogja +mondani hogy hány hetes terhes vagy.De ha - akkor is irány az orvos mert 35 napnál hosszabb ciklusnál nem szokott pé lenni.És jó lenne kideriteni hogy mi a baj.Kívánom hogy ugy legyen ahogy te szeretnéd!
2008. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel az orvos az utolsó menzesz első napjától számolja, így pl így.


Vagy előveszed a memóriád, és kifilózod, mikor lehetett olyan alkalom. :)

2008. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! [link]
2008. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt kitudod számolni! Előző válaszoló!
2008. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menjél el orvoshoz! Ha nem vagy terhes, akkor sem normális, hogy már egy vérzésed kimaradt.
2008. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy akkor már 8 hetes vagy! Ideje lenne orvoshoz menni, azt hogy mikor estél teherbe az attól függ hány naposak a ciklusaid. Félidőben a legvalószínűbb. Orvosok is innen számolják. Még nem tezsteltél????
2008. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj! Az orvos az utolsó menstruációd első napjától fogja számolni a terhességed korát! Ilyenkor nagyon hamar pozitív már a teszt! és az orvos úgyis rákérdez, hogy teszteltél-e. A fogantatás napját azonban nehezebb megmondani, pláne ha nem teljesen szabályosak a ciklusaid. Az általános módszer az, hogy a félidőben történt, az az ha 28 napos a ciklusod, a 14.napon. Azonban sokaknál nem így van, ezért is változik a terhesség ideje alatt a baba kora, meg mert nem egyformán nőnek... Vegyél egy tesztet, aztán eredménytől függetlenül irány a doki! Mert ha mégis negatív, akkor meg kell keresni, mi az oka, hogy nem jött meg. Nekem sajnos pont tavaly ilyenkor volt ilyen problémám...
2008. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!