Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Keddre nem várom. Kedden,...

Keddre nem várom. Kedden, hétfőn a kertben kellene dolgoznom egész nap (paprikát leszedni). Árthst ha esetleg terhes lennék?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia szerintem nem árthat de ez egyéntől függ. Én tavaly tavasszal amikor terhes lettem de még nem tudtam a férjemmel fát vágtunk majd egy hétig egésznap taligába toltam a fát meg pakoltam és gyonyörű egészséges babánk lett.Ha az ember túlspilázza a dolgokat akkor biztos mindig van valami "baj".
2009. szept. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért ártana?
2009. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért ártana! Ezért kérdeztem!!! Sose voltam még terhes (és lehet még most se), honnan kellene tudnom mi árt és mi nem? Ezért kérdeztem!!
2009. szept. 2. 08:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért ha benne van a pakliban a baba vigyázz magadra. Nekem amikor a nyanúja felmerült, arra próbáltam odafigyelni, hogy ne emeljek túl nehezet. A többit pedig csináld kedved, szerint! Drukkolok, hogy baba legyen! Minden jót!
2009. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Semmi jele, hogy baba lenne, de nem védekezünk, PÉ.környékén együtt voltunk, tehát esély van rá. Igaz október óta próbálkozunk, de sajnos nem jött még össze.Akkor majd nem emelgetek és hátha így nem ártok.
2009. szept. 2. 09:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ártasz vele. A terhesség nem betegség, nem kell magadat a széltől is óvni. Sok nő legszivesebben bezárkózna egy szobába 9 hónapra, én ezt nem értem. Bármit csinálhatsz, amit birsz. Ha fárasztó, akkor nem kell, de még azt sem tudod, terhes vagy-e, mi lesz ha kiderül, hogy babát vársz? A túlzott aggodalom sokkal károsabb, mint a paprikaszedés.
2009. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A terhesség első 12 hetében kell a legjobban magadra vigyáznod! Igen lehet hogy semmi baja nem lesz a babának ha hegyet mászol, fát vágsz, vagy a szikláról ugrálsz a tengerbe, de mi van ha igen? Ezt ugye nem tudjuk előre. Vannak szerencsések akiknek semmit nem árt, és vannak akiknek árt. Ha teheted akkor vigyázz magadra! Drukkolok :)
2009. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!