Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolja az inszeminációt,...

Befolyásolja az inszeminációt, ha dolgoznom kell?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szombaton kell beadnom a tüszőrepesztő szurit,és hétfőn lesz inszeminációm. Hétfőn az inszem után otthon tudok maradni,ám sajna utána nem tudok szabira menni,sem táppénzre. Akik már voltatok inszemen,befolyásolja a sikerességét,ha utána nem megyek el pár napra szabira,táppénzre? Persze vigyáznék magamra nagyon,de sajna most nem tudom megoldani,hogy utána napokat itthon maradjak:(
2009. ápr. 29. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolja.Nekem délelőtt volt az inszeminációm,délután kettőre mentem dolgozni,és sikerült.Nekem azt mondta a dokim,hogy ugyanolyan életvitelt kell folytatni,mint előtte,beleértve a fizikai munkát is.
2009. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem is tudsz otthon maradni nem baj de nagyon nagyon vigyázz magadra és ha hazaérsz munkából csak pihejn márhogyha teheted!!!!Én nagyon szurkolok neked hogy sikerüljön!Nekem május közepén lesz inszem!
2009. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mindkettőtöknek nagyon szépen köszönöm a választ! Elsőnek gratula a babához, másodiknak köszönöm a drukkot, neked is kívánok minél előbbi babásodást és ezerrel drukkolok!
2009. ápr. 29. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem befolyásolja, de nagyon kímélni kell magad. Nem emelni, nem idegeskedni...

Én első inszem után 1 hetet voltam itthon, nem sikerült. Elindult a folyamat, de meg is rekedt. Most itthon maradok, hátha...

2009. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! nekem is holnap lesz a második inszem. Az elsőnél nem maradtam itthon, nem is sikerült. persze nem biztos hogy azért. De most már kiírattam magam egy hétre, hátha csak anynin múlna. Stresszes a munkahelyem, meg strapás is, én ajánlanám a pihenést, bár te tudod mi mennyire megerőltető neked!
2009. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!