Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pém után mértem a hőmet...

A pém után mértem a hőmet 36.9 volt. Most 9 napja volt pém most 37.1. lehet baba?

Figyelt kérdés

szurkált a méhemnél napokig. és gondoltam csak megmérem mert ha beágyazodás megtörtént fentebb kell mennie nem?

azért reménykedem ennyire mert 18 honapja rajta vagyunk a babán. és clostit adott a doki ez az első honapom volt vele,és volt is pém mert a doki mondta csak az a baj,hogy a closti mellékhatása az volt hogy kicsit vékonyabb volt a méhnyálkahátűrtyám a clostimiatt és a doki szerint öszejöhet a baba de nembisztos hogy betud ágyazodni .de ha persze megvastagogodott a méhnyálkahártya akkor igen de ezt sajna nemtidom. ezek szerint sikerült?


2008. jún. 3. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

A pé és a mostani 37,1 között mennyi volt a hőd? Vagy végig 36,9? A hőemelkedés pozitív, főleg ha fennt marad. :)

A closti nagyon jó dolog, én is szedtem, a második hónapban terhes is lettem.:) Hátránya hogy lehet tőle egy kis ciszta, és hogy a méhnyálkahártyád vékonyítja, így nehezíti a baba megmaradását.

Drukkolok!

2008. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akinek vekony a mehnyalkahartyaja, annak ajanlom a palastfu teat, mert felkesziti a mehet a terhessegre, es segiti a beagyazodast. Nekem bejott :o)
2008. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát még van 5 napod a nemvártig. Addig még a hőd is változhat tudod. Szóval csak nyugodtan, ne görcsölj rajta, ne is gondolj rá. Drukkolok, hogy sikerüljön!
2008. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!