Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometriózissal lehetséges a...

Endometriózissal lehetséges a teherbeesés? Most volt laparoszkópiám, és most jön a kezelés. Utána?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy tudom, hogy a laparoszkópia után nagyobb az esély a teherbeesésre. Engem 2007 áprilisában műtöttek. Utána 3 hónapig kaptam a GnRh injekciót. Akkor egyedülálló voltam, tehát szóba sem jöhetett a babavállalás. Most már szívesen szülnék, de nem esem teherbe. Valószínű, hogy visszafejlődtek azok a csomók, szigetecskék. Most fogok majd orvoshoz menni... :-(
2009. szept. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hanyas fokozatú az endometriózisod? Ne vállald az GNRH kezelést, semmiképp! Ha van párod, és jöhet a baba, most, a lapar után próbáljátok meg! Hidd el, tapasztalatból beszélek, nekem tavaly szeptembreben volt a laparoszkópiám, 2-es endót diagnosztizáltak. Utána 3 GNRH kezelés, ez azt jelenti 7 hónapig nem menstruálsz, majd 3 hónap, mire újra menstruáltam (újabb hormonok hatására). A hormonoktól (amit a női szrevek újraélesztésére kaptam) nőtt egy 5 cm-es cystám... Újabb várakozás....Közben eltelt egy év (simán visszanőhettek az endo szigetek), és most volt az első inszeminációm. Ha visszaforgathatnám az időt, nem így csinálnám. Gondold át. Sok sikert,és teljes gyógyulást kívánok neked!
2009. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!