Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek sikerült a teherbeesés...

Kinek sikerült a teherbeesés clostis kezelés után?

Figyelt kérdés
Túl vagyok 3 havi kezelésen, ez a 4. hónapom. Szép gőrbéim vannak, lehet, hogy a kővetkező hónap esélyesebb?
2010. okt. 11. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét alkalommal a 2. körben sikerült! (csak elsőre sajna elvetéltem). De vannak olyanaok, főleg PCO-sok, akiknek a 6. körben jön össze! Kitartás, ha csak a peteéréssel van gond, akkor biztosan össze fog jönni!
2010. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én PCO-s vagyok és az első hónapban sikerült a picikém.

Most 26hetesek vagyunk.

Szóval kitartás!

2010. okt. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!

én is szedtem. 3 hónapos kúra, utána semmi, aztán megint szedtem, aztán volt egy terhességem, ami sajna a 10. héten megszakadt, aztán gyógyszer nélkül rá 3 hónapra összejött a baba. Pont a vetélés évfordulójának másnapján született meg. :-)

2010. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amíg szedted volt valami változás? nekem egy kicsit megzavarta a ciklusaimat, előtte pontos volt.
2010. okt. 20. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 4.-ik hónapban sikerült a baba.Nem volt peteérésem azért szedtem a clostyt.Sok sikert!

35h km.

2010. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11:55-ös vagyok. nekem 50-100 napra jött meg addig. szóval kicsit helyrerázta...
2010. okt. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!