Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombiknál 5. cn 14db tüsző az...

Lombiknál 5. cn 14db tüsző az sok?

Figyelt kérdés

Azt mondták ma, hogy csökkentik az adagot, hogy nehogy tulstimu legyen. 8.cn megyek legközelebb.


lEHET EBBŐL TÚLSTIMU??



Akinek van tapasztalata az irja már meg hogy hány tüsző lett és mi lett a kezelés kimenetele??


Lehet olyan hogy tul sok és nem csinálják meg?


Vagy ez egyáltalán sok????


Csak meert fogalmam sincs és ma akik ott voltak jó sokan, mindenkinek 5-8 db volt összesen, nekem meg 14, és most azt sem tudom örüljek vagy sem. Ez most jó avgy sok???



2013. jan. 25. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen sajnos lehet. Nagyon oda kell figyelned a tünetekre.
2013. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 11 sejtet szívtak le,a többieknek 30 körül.Nem hiszem,h baj lesz.
2013. jan. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Annak is gratulálok ameliyk doki 30 sejtet gyárt életveszélyes játék. Én annó majdnem belehalt a hyperstimulációba mikor 13 sejtem volt, 1,5 hétig élet és halál között feküdtem intenzíven.

Sok hülye orvos nem képes felfogni, hogy nem az a cél, hogy minnél több sejt legyen 5-8 sejt az ideális afelett már roahmosan nő a hyperstimu veszélye.

2013. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Utolsó előtti vagyok,nekünk nem is sikerült a lombik,ez a forgács intézetben volt ésén még ki voltam akadva,h nekem van a legkevesebb.Azóta váltottunk.

2013. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ez tényleg soknak tűnik egy kicsit, de önmagában nem ez a gond. Hiperstimu akkor is lehet, ha kevesebb a tüsző. Nekem volt hogy 15 körül volt a tüszőszám a leszíváskor, mégsem lett semmi bajom, de az utolsó alkalommal, amikor 5-ik ciklusnapon csak 5 tüsző volt, 10 körül a leszívásnál, mégis hiperstimu lett belőle, és kórház. :-(

A különbség nálam az előző stimukhoz képest annyi volt, hogy nem tudtam eleget inni, és elég fehérjét enni a leszívás után. Ezekre figyelj most oda szerintem, nagyon sokat számít! (a kórházi kezelés is a folyadékbevitelről szól hiperstimunál, kb 2 liter infúziót kaptam, és innom is kellett még mellé, plussz mozogni, ami kórházi körülmények között több óra séta volt a folyosón).

Szóval ne ijedj meg előre, és igenis örülj a sok tüszőnek, főleg hogy a dokid figyel, és csökkentette az adagot. Így jó eséllyel nem lesz már sokkal több tüsző, és ha ennyi megnő szépen, akkor lehet sok szép petesejted.

Vagyis nyugi, ha odafigyelsz és betartod a doki utasításait, akkor nem lesz baj. :-)

2013. jan. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 15 tüsző kezdett el érni, de az volt a szerencsém, hogy rengeteget tudtam inni, és kívánta is a szervezetem! A napi 6 litert meghaladta a fogyasztásom. :)

De idő közben variált a doktornő az injekció adagokkal, hogy inkább minőségi mint mennyiségi eredménye legyen a dolognak. ...végül 2 használható sejtem lett, amik meg is termékenyültek, és szépen is osztódtak, de nem tudtak sajnos beágyazódni... :(


Ja, és csak ekkor, itt derült ki, hogy PCOS-m van! ...nem is értem... :/

2013. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

8,cn

sikerült megzabolázni a tüszőérést, a jobb oldalon lett még egy azaz8 db van de csak 5nek lett felirva a mérete , a bal oldlon meg 2nek.

A bal mindig lomhább, csoda, hogy működik.

Szóval eddig a méret alapján 7db ami ugy néz ki használható.

Szerdán lesz még egy uh és egy vv.

Azt mondta a doki, hogy szép , mostmár csak a méretet kell növelni.

Remélem szerdára megnőnek.

ma 10-13milisek voltak.

2013. jan. 28. 14:48
 8/8 anonim ***** válasza:

4es:


Nagyon jól tetted, hogy eljöttél. A Forgách egy nagyon rossz hely, csak nyomják a gyógyszerek és kész semmire nem figyelnek.

2013. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!