Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 2 tüsző kezdett érni,...

Ha 2 tüsző kezdett érni, mekkora az esély ikerterhességre?

Figyelt kérdés
Kétpetéjű ikreknél egyszerre fogannak meg vagy lehet köztük 1-2 napos eltérés? Vagyis akkor lehet ikerterhesség, ha a 2 tüsző egyszerre reped meg?

2013. jan. 23. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy h egyszerre vagy másnap.Ha tüszőrepedéskor ott toporog a spermium aki megtermékenyiti,akkor természetesen lehet pár nap eltérés.


ikres anyuka

2013. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó esély van ikerterhességre,de az már más kérdés,hogy meg is marad-e mind a kettő,mert iker terhességek esetén a legtöbb esetben az egyik embrió felszívódik és csak egy marad meg.
2013. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha ikrek lennének, de természetesen egynek is, csak egészséges legyen:)
2013. jan. 23. 13:14
 4/5 anonim válasza:
Szia. Én kétpetéjű ikreket várok. Annyit tudok mondani, hogy a tüszőrepedés előtt két tüszőt lehetett látni az uh-on. Az, hogy egyszerre, vagy egy-két napos eltérésssel repedtek e meg azt nem tudom, de mindketten megmaradtak és lányok. Mikor kiderült, hogy ketten vannak, arra felhívták a figyelmem, hogy akár fel is szívódhat az egyik, de szerencsére nem így lett. Már 25 hetesek.
2013. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)) Ez nagyon jó! :)

Nekem sajnos nem jött még össze :(

2013. márc. 7. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!