Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell szedni a Gynex...

Hogyan kell szedni a Gynex cseppet?

Figyelt kérdés

A leírásban 3x1-9x1-et ír. Most akkor mennyit szedjek? Babát szeretnénk, ezért szeretném kipróbálni. Van valakinek tapasztalata? Esetleg mekllékhatás? Valakitől azt hallottam, hogy lehetséges egy kis alhasi fájdalom, mert hogy homeopátiás szerről van szó, és az a gyógyulási folyamat része. Valakinek volt már hasonló tünete? A ciklus bármely szakaszában elkezdhető? Vagy várjam meg amíg megjön, hogy biztos nem vagyok-e terhes?

Segítsetek!


2009. szept. 1. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Bármikor elkezdheted a cilusban. A tesóm is szedtem, ő kezdetben a maximum adagot, később a minimumot. Neki nagyon szépen rendbetette a ciklusát, a PMS is eltűnt.

Neki alhasni fájdalmai nem voltak, ellenben sokat sírt, mert ez a szer lelki szinten is dolgozik, és sokmindent segít rendberakni belül...

2009. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!