Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hisztek a baratcserjeben?...

Hisztek a baratcserjeben? Tegnapelott teszteltem pozitivat. Hasznaljatok!

Figyelt kérdés
Csak a par kerdessel alattam levot akartam megerösiteni abban, hogy a baratcserje tenyleg jo!! 7 honapja probalkoztunk a masodik babaval, 2. honapja szedtem a baratcserjet es BEJOTT!!! El sem hiszem! Fel a fejjel!!!!
2009. szept. 1. 06:42
 1/5 anonim válasza:

Gratula!


Mit szedtél, kapszulát, vagy teát ittál? Hol lehet kapni?

2009. szept. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne!!! Kérlek írd meg részletesen, mert én sem tudom hogy s mint kell. Nekünk 8 hónapja nem sikerül és már kicsit kezdek bekattanni :( Tegnap megjött, iszom mostmár akkor cickafarkot, de nincs több tippen,mit lehetne még tenni az ügyebn. Megköszönném,ha megírnád.
2009. szept. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok! De jó ilyet olvasni. 8 hónap után ebben a ciklusban elkezdtem szedni. Kíváncsi vagyok a hatására. Te mennyit szedtél naponta?
2009. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En gyogyszertarban vettem, kb 2 het volt a "rendelesi ido" mert eppen kifogytak. Kapszula (a latin neve, amit lehet kerdezni fognak Vitex agnus-castus) formaban szedtem, reggel es este 1-1 darabot. Az elso honapban (amig vartam, hogy megjojjon a patikaba) csak cickafark teat ittam, naponta egyet. A masodik honapban (12. napon peteerest, 29. napon meg menstruaciot produkalt) kezdtem el szedni a baratcserjet es mellette a ciklus 15. napjaig ittam a cickat (ciklus masodik feleben csak baratcserje). A 3. honapban meg osszejott a babo.. most meg csak 5 hetes vagyok, de sztem minden jol alakul. Pedig a dokim irt fel nekem sargatest hormont, de a termeszetes szerekben jobban hiszek, igy azt el se kezdtem szedni. HAJRA LANYOK!!!
2009. szept. 1. 12:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, a 15. napon csinalt peteerest, nem a 12-en!!
2009. szept. 1. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!