Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan hüvelykapszulát...

Utrogestan hüvelykapszulát hogyan használjátok?

Figyelt kérdés

Lombikos vagyok, így 3*3 kapszulát írt elő az orvos.

Akkor most egész nap feküdni kell, vagy mi? Mert ha nem fekszem olyan érzésem van, hogy kijön a feloldódott kapszula. Ti hogy oldjátok ezt meg? Milyen időközönként használjátok? Hogy osztjátok be a három alkalmat?


2010. aug. 10. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

dolgozol vagy otthon vagy? mert ha dolgozol gondolom nehezebb megoldani.

3szor 3 = reggel délben este.

felhelyezés után én feküdtem min. fél órát, néha párnával megemeltem a fenekem.

nekem is néha kifolyt, de ettől még nem kell parázni. viszonylag gyorsan felszívódik a hüvelyben.

2010. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szerencsére itthon vagyok. nem is tudom hogy oldanám meg munkában....

akkor jó, ha elég fél óra, az megoldható.

beültetés előtti reggelen is kell használni az Utrogestant? vagy akkor azt ki lehet hagyni?

köszi a válaszod!

2010. aug. 10. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ezt már nem tudom, én nem lombikos vagyok csak veszélyeztetett voltam az elején ezért kellett.

viszont a 12. hétig szedni kellett és nem szabadott csak úgy abbahagyni, hanem fokozatosan kellett leépíteni a használatát. lombiknál nem tudom ez hogy van, feltételezem hasonlóan.

jó pihenést.

2010. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A beültetés reggelén nem kell felrakni az utrót. Én 4 napot voltam otthon a beültetés után, utána dolgoztam. Hát nem kellemes tényleg, én tisztasági betéttel oldottam meg. Magammal hoztam pici tégelyben a napközbenit, így zsebre tudtam tenni, mikor aktuális volt.
2010. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy a beültetés napján kell-e, arra a dokinál v. növérnél kérdezz rá.

Nekem délután 2-kor volt az ET. A reggelit még fel kellett helyezni, de a délit már nem. Azt majd a doki helyezte fel közvetlen az ET után.

2010. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megkérdeztem a dokit, kell reggel is használni, azt mondta úgyis lesz vmi öblögetés....

szurkoljatok nekünk!

2010. aug. 11. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!