Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Hogyan tegyem túl magam azon, ha megjön a nem várt mensi, és ismét eltelt egy sikertelen hónap?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát nagyon nehezen.én már le is mondtam rola.már nem érdekel ha ősszejőnn vagy sem.
2008. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
előző vagyok tőbb éves probálkozás és closti után dőntőttem igy.timiota probálkoztok?
2008. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezen csak úgy tudod magad túltenni, hogy fejben döntöd el, hogy nem idegesíted magad többé. Nagyon sokat számít a psziché! Halgass sok meditációt, talán érdemes agykontrollal is foglalkozni, van nagyon sok agykontorllos meditáció itt a neten is.

Tapasztalatból mondom, ha túlstresszeled magad a dolgon, mindig csak a babagyártás éltet nehezen fog sikerülni.

Mi 2003 ! óta próbálkozunk babával. Teljesen kikészültem, annyira akartam már, aztán 2006 ban lemondtam mindenről (igaz egy jó nagy kibukás és idegösszeroppanás kellett hozzá), és két hónap múlva KÉT CSÍKOS tesztem volt. 2007 áprilisában meg kellet a fiam szülni idő előtt, mert beteg volt. Életem legnagyobb tragédiája volt. Nagyon nehezen szedtem magam össze. Ismét csakis a bébi járt az eszembe, mindent kipróbáltam és csináltam, ettem, szedtem amit csak lehetett, annyira akartam már, hogy a sok "agyalás és kombinálás" miatt leállt mind a két petefészkem működése. Az orvosok meddőségről beszéltek. Nem akartam elhinni, de létezik, hogy saját magunknak elrendezzük a bajt. Úgy volt hogy csak petesejt-donációval lehet babám. Megint egy kiborulás, sírás-rívás, aztán ismét sikerült helyretennem magam. Nem kell vele foglalkozni.! A pici babáink ugyis tudják mikor kell jönni!!!!!!

És idén márciusba terhes lettem. Úgy hogy megint lemondtam mindenről. Két hónapot volt velem, elvetéltem.

De nem adom fel, és TE SEM ADD FEL! Senkinek nem szabad, csak szeretni egymást, szeretettel, szerelemmel és odaadással mindent elfeledve élni, és foglalkozni magunkkal, a lelkünkkel!

Kicsit sok voltam. Elnézést .

Remélem mihamarabb sikerül minden!!!!!!

Üdv: Nyusz

2008. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

En nem mondtam le rola,csak a gorcsosen akarast hagytam abba!

A ferjem nagyon sokat van uton es ritkan voltunk jo idoben,jokor egyutt ugyhogy mindig maradt a hajra es a gorcsosen akaras,h na akkor hatha most.....!S mivel tavaly elveszitettunk 1 babat,minten honapot teljes kudarcnak eltem meg es sirtam rengeteget h hogyan tudunk ilyen benak lenni!(pedig elarulom,h miutan lehetett probalkozni a 3. honapban mar terhes is voltam...de en akkor is minden mensit vegig bogtem!)

Aztan 1 nap ugy ebredtem,h en nem is akarok!Maj jon mikor o akar es mikor a jo isten akarja!..ugysem tolunk fugg az ...

..hisz tudtam,h a gorcsosen akaras es a stress a legnagyobb ellensege annak ,ha babat akarunk.

Ugyhogy mint mar irtam,a kovetkezo honapban mar terhes is lettem,ugy hogy nem akartam es csak szerettuk es elveztuk egymast.

Szoritok neked!Sok sikert!

12 hetes es 3 napos pocakos

2008. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció első napjától számított két hét múlva kell próbálkozni (ha megjött Kedden, akkor két hét múlva Kedd környékén). Misszionárius pózban, aktus során rakj magad alá egy párnát kb. a derekad alá úgy, hogy megemeljen. Aktus után gyertyaállás kb. 20 percig, utána nyugodt fekvés! Sok sikert!
2008. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok az elöttem szólohoz...Csak irigyelni tudlak és szivesen leveleznék veled vag ilyen beálitottságú ember a közelembe.Én nagyon nehéz deprsszió után vagyok túl most már 75%-ban meggyógyultam most kisbabát szeretnénk csak még néha rámtörnek félelmek de mindig jön az az idő amikor helyre tudom rakni magam.Remélem a baba sok örömöt fog hozni az életembe/ünkbe és ő hozza meg nekem a 100%-os gyógyulást!Mindenkinek kitartást és higgyétek el mindannyiunknak sikerülni fog egyszer!!!Kellemes hetet!
2008. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem szabadna görcsösen akarnom, de sajnos nem tudok másra gondolni. Próbálom magam lefoglalni munkával, de mindig azon kapom magam, hogy ezen agyalok. Tudom, hogy vannak olyanok, akik nálunk szomorúbb helyzetben vannak, hiszen nekünk már van egy 4éves kislányunk, de úgy érzem csak egy testvérrel lenne teljes az életünk. Nem értem, hogy miért ilyen igazságtalan az élet, Isten miért ad az olyanoknak gyereket, akik eldobják maguktól és miért fosztja meg azokat a boldogságtól, akik a fél életüket feláldoznák egy gyermekért?
2008. jún. 2. 20:01
 8/12 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre én is sokat kerestem a választ. Ez az, amire nincs válasz. Soha nem is lesz.

Lehet hogy most egy páran hülyének fogtok nézni, de van egy elméletem a babák érkezéséről. Nagy vonalakban: Mindannyiunknak meg van írva a sorsunk, az hogy kivel élünk, kikkel osztjuk meg mindennapjainkat,sírunk és nevetünk. Ezek a "lelkek" az előző életünkben is együtt voltak.

A mi kis babácskáink, ott fennt, a megfelelő pillanatra várnak. Tudják hogy mikor jöjjenek, mert annak is meg lesz az oka, amit csak később találunk meg. Vannak olyan lelkecskék, akik még nincsenek ott "fennt", akik a MIÉNK, akiknek mink vagyunk a szülei, mi várunk rájuk. Mi fogjuk őket szeretni. Ha nincsenek ott, ahol a születendő babácskák lelkei lakoznak, hiába is várjuk, nem jön, csak ki kell várni, és meglátjátok....velünk leszenek.

Hányszor hallottunk már olyanról hogy örökbefogadtak, és utána jött a babó? Lemondtak róla, és utána jött a babó? Sok-sok apró dologból áll össze minden. Miután meghalt a kisfiam azt mondta egy ember, meg fogom látni mindennek az okát. Megláttam. Kemény árat fizettünk érte, de mostmár tudom, hogy minden szenvedés, megpróbáltatás amit kapunk a szerelmünkel csak összekovácsol mégjobban, és mégjobban. Én azt hittem ennél jobban már nem lehet, de igen, lehetett, mélyebb és bensőségesebb lett a kapcsolat. Együtt át kell ezeket élni, és teljesen másként fogunk látni mindent.

Javítanám amit az előbb irtam: nem lemondani, hanem nem gondolni annyit......(így jobb a kifejezés is :) )

Már megint sokkkk voltam.

Bocsika:)

Nyusz

2008. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, hogy azok után amiken keresztül mentél, ilyen erős és optimista vagy. Nagyon sok embernek kellene példát vennie Rólad :-)

Hiszek a sorsban és Istenben, de ilyenkor mindig elbizonytalanodom. Miért nézi Isten tétlenül azt, hogy míg az egyik anya eldobja magától a gyermekét, a másik elveszíti, a harmadiknak pedig soha nem adatik meg az anyaság? Úgy érzem ez nagyon-nagy igazságtalanság :-(

2008. jún. 2. 20:25
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hm.. csak nem egyik bölcs kolléganőm szólott Nyusz személyében? :-) (biztos nem, mert ő nem tud netezni)Nagyon sajnálom ami történt, de így van, mindennek van oka és minden történik valamiért. A baba már eldöntötte mikor akar a világra jönni, nem tudjuk befolyásolni. Mi 2 hónapja próbálkozunk, de már vagy 10 éve szeretnék gyereket, ami az egészségem miatt nem jöhetett volna össze. Sok bajom volt, aminek okát a mai napig nem tudják. A végén már nem tudott a doki mit mondani, kezdek el fogamzásgátlót, mert olyan ramaty állapotban van a méhem meg a petefészkeim. Fél évig szedtem, februárban abbahagytam, azóta 28 napra megjön, pedig azelőtt sosem volt ilyen. Ez valamiért történt. Tehát most van a 3. próbahónap, de ebben a hónapban már úgy vagyok vele, nem érdekel, nem figyelem magam, nem számolok semmit, nem görcsölök mindenen, majd jön az én kisbabám ha úgy gondolja. :)
2008. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!