Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35 év felett első terhesség?...

35 év felett első terhesség? Tapasztalatok érdekelnének, hogy nehéz volt-e ennyi idősen teherbe esni vagy nem kellett sokat várni a babára?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon érdekel, örülök, hogy kiírtad!Várjuk együtt a hozzászólásokat!
2013. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Remélem lesz hozzászólás:)
2013. jan. 22. 13:02
 3/16 anonim ***** válasza:
Csak félig tudok a kérdésetekre válaszolni, ne haragudjatok, ha enm teljesen idevág. 32 évesen szültem az elsőt, 7 évig próbálkoztunk mire összejött. most hamarosan töltöm a 36. életévemet és a 2. baba az 5. hónapban sikerült. Szerintem mindegy hogy elős baba vagy sem, azt is biztos hallottátok már, hogy 35 felett gyakoribb az ikerterhesség, mert néha egyszerre több pete érik, és sajnos az is igaz, hogy némelyik hónapban már nincs peteérés. De ettől függetlenül és orvosi ellenőrzés miatt tudom, nekem is az elmúlt próbálkozásos hónapokban egyszer nem volt pém, és 3x egymás után ugyanabból a petefészekből repedt meg a tüsző. Szóval káosz van rendesen, de baba is a pociban. Talán ennyi a hátránya hogy az ember már 35 felett van. Amíg menstruál egy nő addig nem késett le semmiről sem. Ti 35 felett vagytok és első baba lenne?
2013. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, köszi a választ!Én igazából még "csak" 30 éves vagyok, de nem tudom, hogy alakul majd az életem, és ki tudja, nem e leszek 35 mire jöhet az első baba!Persze nem szeretnék addig várni, de hátha jön addig.
2013. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én 34 évesen estem teherbe a fiammal, 6 hónap volt mire sikerült, de előtte 15 évig fogamzásgátlót használtam.

Most 37 vagyok, nyáron elvesztettem egy babát a 10. héten, őrá 3 hónapot vártunk mire összejött. A vetélés után 3 hónappal megintcsak sikerült és most 20 hetes vagyok. Szóval nálunk szerintem extrém könnyű volt a teherbeesés, nem biztos, hogy ez az általános.

2013. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én 35 éves múltam,3 éve próbálkoz(t)unk a babával,most vagyok 8 hetes,3.lombikunk sikerült....szóval nekem nehéz volt,de remélem már sínen vagyunk,ezt az ember előre tényleg nem is tudhatja,sajnos....

2013. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nem egészen igaz rám, amit kérdezel, mert 34 évesen voltam terhes, de azért én is szívesen megosztom a tapasztalataimat. Második próbálkozásra estem teherbe, a kisfiam most 3 éves. Minden rendben volt a terhességem alatt, külön vizsgálatokat nem kellett csináltatnom, mert jó lett az integrált teszt eredményem. Minden jót Nektek!
2013. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem az első lenne és párhónapja próbálkozunk, de eddig még sajnos nem sikerült :(
2013. jan. 22. 13:39
 9/16 anonim ***** válasza:

34 leszek márciusban, nyáron volt egy 9.héten elhalt terhességem, az a második próbálkozós hónapban jött össze, most 12 hetes vagyok és ő is a 2. próbálkozós hónapban fogant. (Ja és nagy próbálkozások nem voltak, spec most 1x voltunk "úgy" együtt, hogy abból lehet vmi.. bár erre sem számítottam, mert a menzesz utáni 2. napon... tehát nem a papírforma szerinti "peteérős" időben..)

Eddig most minden rendben.

2013. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó pozitív dolgokat hallani. Tis szedtetek előtte vmilyen vitamint?
2013. jan. 22. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!