Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem esik teherbe a párom?

Miért nem esik teherbe a párom?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk! Már hónapok óta probálkozunk és semmi. Hőmérőzés során soha nem megy a test hőmérsékléte 36,6 felé! Én úgy tudom 37 felett van peteérés! Vagy ez nem így van?

#teherbeesés #peteérés #ovuláció #babavárás terhesség
2013. jan. 22. 06:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Kivizsgálás?
2013. jan. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos ez igy van,valakinek könnyen valakinek nehezen jön össze!Menjen el a nögyögyászához!
2013. jan. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Én is csak azt tudom mondani hogy ki kell vizsgáltatni. Valami hormonális probléma

áll a háttérben vagy a petefészek

helytelen működése. Próbálja ki a Barátcserje

kapszulát, málnalevél teát.

2013. jan. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el dokihoz, MIND2 en!
2013. jan. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem az előző kapcsolatomból már van egy fiam!
2013. jan. 22. 08:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, a termékenység nem örök.... Mindkettőtoket ki kell vizsgálni
2013. jan. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem jól tudod, nem kizárólagosan 37 fok fölött van peteérés! Van, akinek még ovuláció után sem megy 37 °C fölé... Egyénenként változó, hogy kinek mennyi az alaphőmérséklete. Az a lényeg, hogy az ébredési hőmérsékletben a follikuláris éa a luteális szakasz megmutatkozzon. Ha ez megvolt/megvan, akkor legalább az kijelenthető, hogy volt/van peteérés, ovuláció.
2013. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az hogy már van egy fiad az semmit nem jelent. Ne zárkózz el csak emiatt a vizsgálattól.
2013. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!