Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gyakori wcre járás mikor...

A gyakori wcre járás mikor jelentkezik? Ezt hogy érezni? Mint máskor?

Figyelt kérdés
pont egy hete volt pém. Hétvégén lufis voltam és fájt a petefészkem. Ez mára elmúlt. Ilyen érzésem már volt előbb is és nem lett belőle baba. Mától viszont középen fáj ill. kellemetlen. Olyan érzésem van mint mikor istenesen felfázik az ember és a hólyagját érzi. Az átlagoshoz képest is sokat járok pisilni és mindig sokat is pisilek(nem csíp, semmi csak kell). Tény hogy sokat iszom napközben, de nem többet mint máskor. Világ életemben kacsa voltam. Mi lehet ez?
2008. jún. 2. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az első terhességemnél is nagyon hamar észleltem, a többieknél pedig ebből sejtettem, hogy igen..., szóval ez volt az első jel!Olyan volt, mint ahogy leírod, vagy mintha egyszerűen kisebb lenne ott a hely... Ha most csinálnál egy tesztet, valószínű már mutatna valamit!!!(már amelyik ilyen hamar is jó)

Remélem, úgy lesz, ahogy akarod!

2008. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy hete volt peteérésed, még nem mutatja ki a teszt, mert annak még be kell ágyazódnia (ha sikerült). Ilyenkor még semmilyen teszt nem mutatja ki. A nem várt (vagy várt) mensi előtt 2-3 nappal állítólag a clearblue kimutatja. De a mensi után pár nappal már akármelyik.
2008. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

...nekem is ez volt az elso tunetem es fel sem figyeltem ra,annak ellenere,h nagyon akartuk a babat!...csak mindig mondtam a ferjemnek,h eddig soha nem ebredtem fel ejszaka,h nekem pisilni kelljen,"

mostnaban" meg van h 1 ejszaka 4x-5x kimegyek...

...pedig voltam mar terhes ,sajnos elveszitettuk es ott is az volt az elso jel.

Sztm varj par napot,legalabb az mensiig es tesztelj!

Szoritok neked!

12 hetes es 3 napos pocakos

2008. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Reménykedni már nem merek mert félek minden új tünettől. Aztán meg jöna mensi...:(

Neketek sok sikert és örömöt a picikhez

2008. jún. 2. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!