Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hónapos korotokig dolgozt...

Hány hónapos korotokig dolgoztatok a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Van erre valamilyen "szabály"? Én úgy tudom, hogy 7 hónaposan már annak is el kell mennie táppénzre, akinek egyébként problémamentes a terhessége. Ez így van??Szerintetek vannak olyan munkahelyek / körülmények, ahol nyugodtan tudsz terhesen dolgozni??Köszönöm.
2013. jan. 16. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én iskolatitkár vagyok és a 35 hét végéig dolgoztam. Nem tudok róla, hogy lenne erre "szabály", hogy kötelező elmenni. Nyilván nem minden munkahely alkalmas a nagy pocakosok számára, az enyém szerencsére nagyon jó volt így is. Amikor az első gyerkőcöt vártuk, akkor pultos voltam és a 12. hétig dolgoztam csak. Rengeteget kellett ott cipekedni, talpalni, azt már nem vállaltam volna be nagy hassal.
2013. jan. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen szabály.

39.hétig dolgoztam (irodai meló nagyonjó főnökkel,majdnem kötetlen munkaidővel 10 perc sétára otthonról)

2013. jan. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Irodai munka 35. hétig dolgoztam! Persze ez függ elég sok mindentől!
2013. jan. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok


Végülis nem csak munkától függ. Én nagyon jól viseltem a terhességet,kb 2 hét volt a rosszullétes idő,de semmi bajom nem volt végig,nem fájt a derekam se a sok üléstől,utolsó héten már azért maradtam otthon,hogy ne az irodában follyon el a magzatviz.

Kolléganőm,ugyanaz a meló,20.hétig se birta,annyira rosszul volt végig a terhessége alatt.

2013. jan. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok és még mindig dolgozom és legalább a 36 hétig tervezem is :)
2013. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
November 23-án dolgoztam utoljára, december 1-én született a fiam. (Igaz, hogy 20-ra voltam kiírva..)
2013. jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!