Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen praktikákat ajánlanátok...

Milyen praktikákat ajánlanátok, hogy mielőbb teherbe essek? Nagyon sürgős!

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve házasok vagyunk a férjemmel. Őszinte leszek, nincs köztünk szerelem, a családjaink megegyeztek, hogy összeházasodunk, nekem sem volt ellenemre, mert rendes ember, és jó módban élek náluk. Az egyetlen probléma, hogy ő és a családja nagyon szeretnének már utódot, természetesen fiút. Folyamatosan próbálkozunk, de nem jön össze a baba. Az anyósom undorral néz rám mindig, amikor megjön a menstruációm, a férjem is egyre mogorvább velem, de még a szüleim is csalódottak és elkeseredettek. Apósom minap felvetette, hogy talán el kellene kezdeni gondolkodni azon is, hogy esetleg el kellene válnunk és egy másik asszonyt hozni a házhoz. Egyre többet szekálnak. Már a férjem öccsének 20 éves felesége is babát vár pedig ősszel volt az esküvőjük. Látom a kárörvendő arcát, amikor rám néz. Apósomék körüldongják, mindent megkap, amire csak ránéz.

Hogy essek teherbe mielőbb és férkőzzek vissza a kegyeikbe?


2013. jan. 15. 22:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó lenne, ha mondjuk nem csak írnál, hanem olvasnál is. Hol élsz te bakker, ahol ilyen létezik??

És hol él az a pasi, plusz a családja, aki úgy gondolkodik, ahogy még VIII. henrik korában, és nem tudja, hogy a gyerek nemét az apa határozza meg?


Válaszolj már léccives, nehogy hülyén haljunk meg! köszi.

2013. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Elképzelni nem tudod, hogy van más kultúra is, mint a tiéd? Nálunk nem szokás a nőnek dolgozni, nem az a szerepe. Hanem a családi fészek megteremtése. A nők világa az otthon, a családi biztonság megteremtése. A férfiak dolga pedig megteremteni a külső biztonság feltételeit. Így ment ez eddig is, és többnyire működik, amíg mindenki megteszi, amire hivatott.

Nem arra vonatkozóan kértem tanácsot, hogy hogy lépjek ki ebből a helyzetből, mert nem ismertek, nem ismeritek a szokásainkat. Évszázados hagyományokat nem lehet következmények nélkül felrúgni egy viszonylag zárt közösségben. Főleg, ha a közösségen kívül senkid nincs.

Az én kérdésem az volt csupán, hogy mik segíthetik a gyorsabb teherbe esést.

2013. jan. 17. 05:12
 23/24 anonim ***** válasza:

ok. a kérdés kamu, te meg dugjál sokat, és tűrd el, ha netán lányt szülsz, téged fognak megvetni, mert ostoba a famíliád. Éljen a XXI. század... szánalom, már bocsi.


És köszi, hogy megint nem válaszoltál a kérdésre, amit többen is megkérdeztek.


Tudod, itt MO.-on a pasik már tudják, (igen, még olyan kultúrákban is, mint pl az oláh cigányok), hogy a gyerek neme a pasitól függ, és ezért nem ítélik el a nőt, ha netán mer lányt szülni.


Tényleg nem tudom, hogy a mai világban hol élnek ilyen űberbuta emberek, de gratulálok, hogy neked ez megfelel.


Ja, és tán el kéne menni orvoshoz, ahogy már ajánlották, mert mi itt baromira nem tudjuk, hogy mért nem tudsz teherbe esni.

2013. jan. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Golan Trevize ***** válasza:
80%

"Az én kérdésem az volt csupán, hogy mik segíthetik a gyorsabb teherbe esést."


Termékeny nőként sokat kell dugni egy termékeny pasival. Ennyi.

2013. jan. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!