Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen praktikákat ajánlanátok...

Milyen praktikákat ajánlanátok, hogy mielőbb teherbe essek? Nagyon sürgős!

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve házasok vagyunk a férjemmel. Őszinte leszek, nincs köztünk szerelem, a családjaink megegyeztek, hogy összeházasodunk, nekem sem volt ellenemre, mert rendes ember, és jó módban élek náluk. Az egyetlen probléma, hogy ő és a családja nagyon szeretnének már utódot, természetesen fiút. Folyamatosan próbálkozunk, de nem jön össze a baba. Az anyósom undorral néz rám mindig, amikor megjön a menstruációm, a férjem is egyre mogorvább velem, de még a szüleim is csalódottak és elkeseredettek. Apósom minap felvetette, hogy talán el kellene kezdeni gondolkodni azon is, hogy esetleg el kellene válnunk és egy másik asszonyt hozni a házhoz. Egyre többet szekálnak. Már a férjem öccsének 20 éves felesége is babát vár pedig ősszel volt az esküvőjük. Látom a kárörvendő arcát, amikor rám néz. Apósomék körüldongják, mindent megkap, amire csak ránéz.

Hogy essek teherbe mielőbb és férkőzzek vissza a kegyeikbe?


2013. jan. 15. 22:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Én szeretek itt élni. Anyagi biztonságban élek, és általam a szüleim is. Ahhoz, hogy ez így maradjon, csak egy fiút kell szülnöm, de egy gyereket legalább. Ha ez sikerül, akkor az életben nem lesznek többé megélhetési gondjaim. Ezt lehet elítélni, de nekünk ez jó megoldásnak tűnt, és eddig nem is volt gond.

A férjem egyébként kedves velem, most kezdi csak érzékeltetni, hogy haszontalan vagyok. Apósom sem bánt. Egyedül anyósom az, aki az első perctől nagyon kritikus volt velem.

2013. jan. 16. 06:38
 12/24 anonim ***** válasza:
Hát ezt én sem akarom elhinni, hogy ilyen még van 2013-ban!!De nem bántalak, ha ez neked megfelel, bár én inkább élnék szegényesen azzal akit szeretek!Te dolgozol egyébként?Hát te tudod...ahogy leírod, ez nekem totál úgy néz ki, hogy téged "szülni vittek a családba" - szerinted nevelheted majd a gyereked a saját ízlésed szerint??Mindenbe bele fognak szólni és sose lesz nyugtod!De lesz anyagi biztonságod!Hát te tudod....
2013. jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%
Ez akkora kamu, mint ide laccháza! Ilyen nincs a mai világban!
2013. jan. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Golan Trevize ***** válasza:

Csak vedd észre azt is, hogy nem vesznek emberszámba, nem vagy sem "feleség", sem "nő", csak egy megvásárolt gyerekszülőgép.


Megszülöd azt a hőn áhított fiúgyermeket, még ennyit sem fognak veled foglalkozni.


Mondhatnám, hogy jobbat érdemelsz, de ha szerinted ez így jó és így helyes, akkor tényleg nem érdemelsz ennél az életnél jobbat.

2013. jan. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Most nem azért Lányok de vannak még kulturák ahol ez így müködik.

Milyen nemzetiségü a férjed?

2013. jan. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
és akkor mi lesz ha szülsz egy fiut és neked kiteszik a szürödet mert esetleg a férjed talál egy őt akibe bele is szeret,vagy ha te szeretsz bele valakibe akivel boldog életed lehetne a férjed tuti nem engedné hogy elvidd a fiát,te meg anya létedre nem tudom mennyire tudnád őt elhagyni?!vagy lesz egy férjed aki anyagi biztonságot nyujt neked és mellette egy szeretőd aki szerelmet és gyengédséget...
2013. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Kedves válaszolók! Erre a kamu kérdésre ne vesztegessétek az időtöket.
2013. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze kell az anyagi biztonság csak az nem mindegy,hogy milyen körülmények között. Ezek az emberek már most nem néznek semmibe akkor gondolod,ha szülsz oda egy gyereket megváltoznak majd feléd? Tudod mi lesz? Ki fogják maguknak sajátítani és neked mint anya szinte semmi beleszólásod nem lesz még gyereked nevelésébe sem.Teljesen elfognak nyomni és majd lehetsz nekik házi cseléd. Ha meg nem tetszik akkor mehetsz amerre látsz. Hosszú távon ebbe egész biztosan kikészülsz és majd csak akkor fogsz rájönni,hogy mennyire elszúrtad az életed. Ezen azért érdemes lenne elgondolkoznod.
2013. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazatok van, de nálunk ez nem így működik. Sosem voltam szerelmes, sőt, tudtommal az anyám sem. Vannak barátnőim, akik voltak szerelmesek, de semmi jó nem származott belőle. Mindnek sírás lett a vége. Volt, amelyik egyedül maradt egy gyerekkel, szegényen, megélhetési gondokkal küzdve. Egyik sem mondta, hogy megérte.

Az, ahogy minket és a legtöbb barátunkat nevelték, azonban sokkal gyakorlatiasabb. Férjhez megyünk, ami jó a férj családjának, mert lesz, aki utódot szül nekik, lesz aki gondoskodik a férj szüleiről, ha megöregszenek. És jó nekünk, mert van, aki védelmez minket és az anyagi feltételeket megteremti az élethez. Ezt lehet bírálni, tudom, hogy itt Európában mások a szokások, a normák.Azonban nekünk ez biztonságosabb és élhetőbb élet. Amennyiben mindenki eleget tesz a kötelezettségeinek. Én jelenleg nem teszek eleget az enyémeknek, amiért a család, aki tetőt ad a fejem fölé és etet, neheztel rám. Ha ők nem lennének, mihez kezdenék? A szüleimhez nem mehetnék vissza. Szégyent hoznék rájuk, ha egyedülálló, gyerektelen, haszontalan lányuk lennék csak.

2013. jan. 16. 17:20
 20/24 anonim ***** válasza:
Esetleg elmehetnél dolgozni, hogy MAGAD teremts fedelet a fejed fölé? Millióan így csinálják, nem te lennél az első... De ha neked jó, hogy megaláznak, lenéznek, ha cserében nem kell felemelned a feneked, a te gondod...
2013. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!