Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen praktikákat ajánlanátok?

Milyen praktikákat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Párommal megszakítással "védekezünk", azt mondta hogy ő még nem akar konkrétan ráállni a dologra, de ha "véletlen" sikerülne nem bánná. Valahogy nem értem a hozzáállását, de elfogadtam egy ideig. Viszont most azon agyalok elkeseredésemben, hogy hátha tudnék tenni valamit mégis. Szerintetek??
2010. ápr. 4. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a cipőben járok annyi különbséggel,hogy nagy nehezen elértem,hogy nem mindig szakítja meg az aktust:-)Én nem erőltettem rá semmit,amikor megszületett az unokaöccse akkor "békélt"meg a helyzettel.Türelmes legyél vele,és ha babákat látsz a Tv-be vagy akárhol mélyeket sóhajtozzál:-)Sok sikert!
2010. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez a helyzet, van amikor nem szakítja meg, de ez inkább a ciklus első felében szokott lenni. De mivel a peteérésem kiszámíthatatlan ezért mindig reménykedem. A baba téma hát igen, amikor csak látok egyet van szó van róluk, máris felcsillan a szemem,szóval tudja mennyire szeretném. Csak ő még nem biztos benne. Ezért mondja, ha netalántán jönne, akkor örülne neki. Nem is olyan régen úgy nézett ki, hogy sikerült, na ekkor bizonyosodtam meg benne, hogy igenis szeretné. Állandóan jött, hogy jól érzed magad, meg a hasam figyelgette, minden szavam leste, nagyon aranyos volt, de hát sajna kiderült, hogy tévedtünk. :((((
2010. ápr. 4. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt és én beláttam nem érdemes erőltetni.Akkor álltunk neki igazán,amikor Ő is szerette volna.Sztem ez így tiszta dolog.A 16 hetes 4D UH amikor meglátta a kisfiát,majdnem elsírta magát:)
2010. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még így lehetsz simán terhes...Igaz kicsit hosszabb időbe telik,mintha benned menne el.

A barátnőmék is megszakítással védekeztek annó, alig 3 év múlva lett egy "szökős" babájuk. Az előváladékban volt valószínű! Azóta is jól megvannak és már van egy másik babájuk is.

2010. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is abban reménykedem, hogy a "véletlen" segít rajtam(tunk).
2010. ápr. 4. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi fél évig csináltuk megszakítással és 1 hete megbeszéltük, hogy mostantól nem húzza ki :)

1 hónapja el sem tudtam volna képzelni, hogy egyszer ez megtörténik és ő is akarja majd :)

Beszélj vele őszintén, hogy te már nagyon szeretnél, és ha élesben próbálkoztok, akkor se biztos, hogy egyből sikerül.

2010. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem is beszéltünk konkrétan erről. amikor szeretkeztek és Te az ölében ülsz nem tudja olyan könnyen megszakítani a dolgot és egyszerűbb ha Beléd élvez. Szorítsd jó erősen magadhoz,csókolózzatok,hogy olyan nagyon-nagyon jó legyen az egész és akkor majd tuti nem fogja megszakítani.
2010. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat, válaszokat. :)

Kedves utolsó pont ezt kezdtem el próbálgatni, egyenlőre beválni látszik a dolog, mivel így rögtön nem tudja kivenni és hátha sikerül.

Annyira érzem, hogy ő szeretné, mert mindig viccelődik, hogy jövő hónaptól készülni kell, meg babadolgokat nézünk, meg ha az utcán látunk kisbabát mindig megcsodáljuk. :)

Ha nem akarná tuti nem így csinálnánk, mert ebben nincs semmi biztonságos, legalábbis remélem. :P

2010. ápr. 16. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!