Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak akkor lehet vki terhes...

Csak akkor lehet vki terhes ha a sperma a hüvelyébe megy, vagy akkor is ha a punci vmelyik részéhez ér?

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Komolyan nem tudom hogy ilyen emberek miért írnak ide. Mindannyian elkezdtük valahogy és lehet mi szerencsések voltunk mert meg tudtuk kérdezni mondjuk a szüleinket... Ha nem tetszik a kérdés ne válaszolj rá. Egy ilyen válasszal egy életre elrettented az embert hogy még egyszer feltegyen egy kérdést és ha nem teszi akkor meg jön a nemvárt baba meg a megszakítás.


A kérdésre válaszolva igaza van azoknak akik erre értelmes választ adtak. Így nem lehetsz terhes. Illetve nagyon kicsi az esélye. Ha a környékén van akkor nincs kizárva nem figyeltek be is juthat és aki nem akar babát annak tényleg rögtön bejön. Szóval vigyázzatok. Gumi, gyógyszer... Ha gondolod ide is írhatsz priviben.

2008. jún. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nem értem miért kell oltogatni szegényt...

én sajnos úgy éltem meg a kamaszkoromat, hogy szüleim nem nagyon törődtek velem, semmilyen felvilágosítást nem kérhettem tőlük.

gondolom, hogy nem lehet neki sem kellemes, hogy ilyeneken kell rágódnia, és mint végső megoldás teszi fel a kérdéseit itt a neten.

2008. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez az oldal azért van hogy olyan kérdést is feltegyünk amit sehol senkinek nem merünk. De NE szeretkezzen az ember ész nélkül. Azt gondolom tudtátok hogy hogy kell pettingelni, meg szertkezni. Akkor azt is tudod hogy mi van ha nem védekeztek. Elhiszem milyen ideges lehetsz, de védekezz és elkerülöd a bajt.
2008. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhet. Bejuthatnak.


Sőt, továbbmegyek, nem is kel sperma, hogy teherbe ess. Ha csak "odateszi", vagy kicsit bepróbáljátok, már attól terhes lehetsz. (előváladék)


ELŐBB utánanézni AZTÁN csinálni!


Egyébként gratulálok annak a sok hozászólónak aki hülyeségeket írt.

2008. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!